Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Felreertetek!
    Semmi problemaja nincs a telefonnak, csak az s9 ENNYIT BIR.
    Ez egyeseknek prima, masoknak jo, eleg, vagy keves, vagy eppenseggel gyenge.
    En mas telefonokhoz viszonyitva mondom azt, amit.
    Masok a felhasznaloi szokasok, en munkam soran netezek, telefonalok, navigalok, emaileket kezelek, fenykepezek, videozom, prezentalok is telefonrol.
    Van okosoram, 2 magan es 1 ceges email-em, facebook-ot nem, de messengert neha hasznalok, a viber szinte 10-20 percenkent jon.
    Ilyen hasznalat mellett nekem az eddigi telefonjaim siman birtak a napot.
    Reggel 5.20-kor veszem le a toltorol, a reggeli kondinal megy a pulzusmero, aztan munka.
    Du. 5 korulre erek haza, akkor mar volt, hogy 10%-on volt, ami valjuk be, nem egy eletbiztositas.
    Mas telefonnal ez ilyenkor kb 40-50 % volt.
    A SOT is lenyeges, de en azt latom, hogy keszenletben is sokat eszik, ami biztos, hogy valami felesleges dolog lehet.
    Nezzetek meg ti is, hozza sem nyultok, megy az AOD, es csak ugy megy le a toltottseg hozzanyulas nelkul is.

    Szoval nalam ez a helyzet, remelem tudtam vizualni, hogy miert nem tetszik ez a tulajdonsaga a telefonnak.
    Mint irtam tiltogatok, probalkozom, hatha szepen beall. En bizom benne, mert amugy szoftveresen nagyon tetszik most a keszulek!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák