Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mfranky

    őstag

    válasz pixelblondie #23411 üzenetére

    +1 ... erre én is kiváncsi lennék...

    Mert aki azt hajtogatja, hogy ahhoz kell a root, hogy pl. Titanium backup-ot felrakjam, meg "külső programot használjak" ... nem értem. A telefonba is van mentés/visszaállítás, felhőbe lehet menteni minden beállítást a telefonról samsung fiókon keresztül, KIES is ment amit csak akarsz... de lehet én tudom rosszul...

    Ez a romolás dolog...én is romoltam, de még ANNO az android elején...amikor tényleg olyan sz*r oprendszerek voltak, hogy az XDA-n kijött valami olyan, ami problémákat oldott meg, vagy esetleg olyan verziójú romot "buheráltak", ami már hivatalosan nem jött a telefonra...ilyenkor megértem a root és egyéb problémákat, meg hogy buherált romokat kell rakni... de most, 2013 végén? Mitől lesz jobb, mivel lesz szebb? Más betűstílus, másképp vannak az ikonok rajta? Másképp kezeli a 2GB ramot? Mire nem elég 2GB ram?

    Aki "gyomlálni" akarja a sok felesleges app-tól, amit a samsung azért rak rá, mert ő dobta piacra és a neve SAMSUNG....könyörgök...vegyetek google telefont.... azon nincs semmi felesleg....

    PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

  • Vagany

    őstag

    válasz pixelblondie #23411 üzenetére

    Nincs semmi probléma velük, nekem pl gyári van, root-olva, de van akinek nem tetszik, mást akar felrakni. A PC-re laptopra sem csak win-t lehet felrakni. aki akarja rakhat linux-ot és annak is van jópár disztribúciója.
    Ezekben a custom rom-okban inkább csak egyszerűsítések vannak + kényelmi funkciók (hívásrögzítés, a Samsung idióta hiváshang 2 sec-es némaságának kilövése, bár erre van már progi is, használom is).
    Mindenki életében vannak olyan dolgok amik nélkül lehet élni, de nem szeretne és ha teheti használja. De ha a te elveidet követjük akkor a frissítéseknek sincs túl sok értelme, sőt lehetne akár a 4.0 is a telefonon, miért akarjuk mégis a 4.3-at 4.4-et stb mindig, ezek nélkül is lehet élni, sőt okostelefon nélkül is lehet élni. Egy szó mint száz, nem vagyunk egyformák :R . Amúgy ez egy szakmai fórum, azért nehogy ne beszéljünk már a root-ról ;] .

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák