Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Tegnap megnéztem a westendbe a telefonokat. S8+ tulajként nem kapott el a birtoklási vágy...
    A konkurencia több téren is lehagyta a Saamsungot :(
    Ott a kameralyuk amikor más modelleken már megoldották a hiányát (engem még az sem érdekelne ha egyáltalán nem lenne rajta elől kamera vagy legalább egy harmadik verzió amin nincs), nincs benne 5x optikai zoom, 90hz kijelző sincs, sikerült a jack-et is lehagyni (ezt bezzeg át tudták venni a konkurenciától), tiszta szégyen hogy ennyiért nem jár hozzá a jack átalakító meg a nagyobb töltő... (pont mellettem vakított a Samsung eladó egy érdeklődőt úgy fogalmazott hogy támogatja a telefon a 45 wattos tőltést.... :U )
    Szóval nekem ez kimarad de a leendő tulajoknak sok boldog percet kívánok vele. peace

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák