Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz lemusz #513 üzenetére

    Szóval hiába erős a kutya, ha impotens. :DDD

    Na, viccet félretéve. Egyrészt, nem másokra mutogatás megy, hanem a tények közlése, ez a mozgástér. Illetve mondok egy pár "új" dolgot: Van "marketinges" (bár én nem így hívnám), különben a PH! már rég lehúzta volna a rolót. Vannak komoly partnerkapcsolatok is, különben annyi teszt sem lenne, mint most. Csak ugye a lehetőségek nem olyan szerteágazóak, mint hiszitek. Akármilyen jóba vagy akármilyen partnerrel (vagyis a PR-osával), ha a policy miatt nem kapsz hardvert. Nem elég akarni, nagyon akarásnak nyögés a vége.

    Pontosan ezért közösségi megoldásokban lehet gondolkodni persze, ez jó is, ezzel számolunk is, hisz volt már több alkalom is, amikor itteni tagtól kaptuk a hardver tesztre. S ezt lehetne akár "nagyban" is csinálni, csak ezt mondani a legkönnyebb. Át kell gondolni, hogy ezt hogyan lehetne ezt jól kivitelezni.

    Egyébként nagyon hülyén jön ki, hogy én beszélek itt a PH nevében, amikor nekem kb nulla közöm van a humán üzemeltetéshez. Én csak egy varázsló vagyok, csak egy picit látok csak többet az egészből, mint ti. Bár ezek szerint ez pont elég arra, hogy radikálisan eltérő véleményünk legyen. :D

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák