Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Ejha. Meglepően jó árban van.
    Már csak az a kérdés mennyire "gyerekbiztos". :D
    Ugyanis a picikém imádja az ilyen kütyüket nyomkodni. De mivel még alig két éves és türelmetlen típus, képes a youtube appra egymás után 15x rányomni ha éppen valamiért egyből nem villan fel a képe.
    Így történhetett az, hogy az amúgy tökéletesen akadásmentes soha le nem fagyó Xperia P-met kb 2 perc alatt úgy szénné fagyasztotta, hogy csak resetelve tudtam kikapcsolni és újraindítani...

    Tudom ez főként szoftver kérdése. De gondoltunk már rá, hogy kéne neki egy tablet... Csak nem merek ennyit beruházni rá ha ezt is két perc alatt képes kiakasztani. :D Ezért gondolkodom még iPad-ben...
    De egy ilyen tab, mint a cikkben is jóval szimpatikusabb, árban is meg képességekben is.

  • Dany007

    veterán

    válasz Godefroy #7 üzenetére

    Pedig nálunk szintúgy... Kajánál nem bír nyugton maradni és ülni egyhelyben... Kb 5 perc után megunja és feláll hogy ő elmenne... Ilyenkor szoktuk odarakni a telefont... És amíg elszöszmötöl addig eleszeget is...
    Mi sem akartuk de így legalább nem kell utána futkározni a kajával, ami amúgyse menne...

    Nálunk is úgy van, hogy youtube-ozik. Kikeresi a kedvenc videóit. Meséket persze...
    Wallbase-en képeket nézeget... Háttérképeket állítbe :U - mondjuk ezt csak véletlenül...
    Meg mostanában már elkezdett fényképezni is. :D
    Ja meg Play áruházas játékokat nézeget.. szerencsére még letölteni nem tudja.

    Viszont rettentően türelmetlen.. Ha rányom valamire és nem jön be azonnal akkor nyomja újra...

    Ja és a screenlock-ot már 8 hónapos kora óta kitudja oldani! :D

    Hasznosnak hasznos. Sajnos még az enyém se beszél... 2 éves ide vagy oda... Ellenben már tudja az állatok nevét. Ezt is telefonról tanulta meg. Egyszerűen megtetszett neki. Szedtem le appokat és mostmár a főbb / ismertebb állatokat tudja. Mostmár a bolygóneveket tanítom neki. Egyszer észrevettük, hogy mennyire tetszik neki a hold.. csak mutogatta meg gagyogott össze-vissza. Na azóta már megy a Föld - Mars - Szaturnusz - Hold neki. Tehát ha látja képen vagy bárhol akkor felismeri.

Új hozzászólás Aktív témák