2019. augusztus 17., szombat

(#1) L4mie

L4mie
(veterán)

:D
Samsung mit nem gyárt ami elektronika és kütyü?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2) Czibor10 válasza L4mie (#1) üzenetére

Czibor10
(tag)

Ez jó kérdés. Talán repülőgépet nem. De hogyhogy pont ezzel kapcsolatban jutott ez a kérdés az eszedbe? Nagy fgép gyártó (is) a samu, konkrétan a 4. legnagyobb.

(#3) L4mie válasza Czibor10 (#2) üzenetére

L4mie
(veterán)

csak úgy beugrott, hogy itt ülök a samsung monitor előtt, munkatársam pont most mutatott a samsung telefonján egy samsung LED TV reklámot, tavaly nézegettem samsung laptopot, és így most a szép nagy objektíves fényképezőgép után beugrott, hogy O.o hmmm ez mindent gyárt? és mindent egész jó minőségben?? :B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4) Czibor10 válasza L4mie (#3) üzenetére

Czibor10
(tag)

Én ár megjártam egy samsung fgéppel, de végülis tényleg mindenhol ott van az élen. Autót is gyárt, de azt nem ismerem, de a hűtőik, mosógépeik is jönnek fel. Pár éve még egyet se lehetett látni (la. én nem találkoztam velük).

(#5) dqdb válasza Czibor10 (#2) üzenetére

dqdb
(addikt)

[link]
Gyártott azt is :)) Nehéz lesz olyan ipari területet találni, ahol nem voltak aktívak/éppen azok.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6) Daert

Daert
(őstag)

Besz%"# s Samsung márkajelzésű önjáró löveg!!!!!!
A végén még a fenekembe pörköl a Samu tv :DDD
Egyébként tetszik a masina,kíváncsi vagyok milyen képeket készít és mennyibe fáj?
Most látom,itthon 130K

[ Szerkesztve ]

Asus G752VS/Steelseries Rival300/Beats mixr/Samsung S9+/PS4 Pro

(#7) Cane válasza L4mie (#1) üzenetére

Cane
(őstag)

Majdnem mindent gyárt: Samsung Heavy industries :)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#8) bandi20

bandi20
(aktív tag)

Én szerintem spéci nx bajonett
Nem kompatibilis egyikkel sem
ahogy az nx-10 és nx-5 bajonett sem

bandi

(#9) Daert válasza Cane (#7) üzenetére

Daert
(őstag)

Ebből a szempontból a Hyundai sem piskóta

A bajonetthez hozzászólva ha csak a samu jó hozzá akkor nem lesz túl nagy a választék,de talán van rá esély hogy a Pentax-al egyezni fog. :U

(#10) pheke válasza Daert (#9) üzenetére

pheke
(tag)

igen ezt benéztük. a pentax-al közösen fejlesztik az obikat és létezik pentax közgyűrű a samu gépekhez és ez zavart meg. mármint láttam nx-eket régi obikkal és ott volt a leírásban, hogy a pentaxal közös a cucc, ebből simán összehoztuk, hogy jó rá a k bajonett :) de hamar kiderült, hogy nem :D

[ Szerkesztve ]

nope...

(#11) Daert válasza pheke (#10) üzenetére

Daert
(őstag)

Azt tudtam hogy a samu a pentax-al karöltve dolgozik,de ezek szerint a bajonett nem egyezik.Tehát akkor ehhez még a közgyűrűvel sem jók a pentax obik,remélem jól vettem ki a szavaidból?
Amennyiben így van,akkor ez valahol a samunak egy öngól,bár nem biztos hogy foglalkozik vele,vegyék használják és ha gáz van vele akkor vegyenek egy újat....?

(#12) pheke válasza Daert (#11) üzenetére

pheke
(tag)

hi! de van ilyen közgyűrű, de ha jól látom az elektronika (stabilizátor, stb.) nem fog működni a pentax obikban.

http://www.youtube.com/watch?v=Ww0Oe60ItaQ

nope...

(#13) kerelo

kerelo
(senior tag)

a samu nagyon inovatív.kiváncsi lennék a képminőségre

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#14) Daert válasza pheke (#12) üzenetére

Daert
(őstag)

Értem,akkor ez egy fél öngól,kár hogy nem kompatibilis egy az egyben.Sokszor az obi ára megközelíti vagy el is éri a gép árát,ebből a szempontból nagyon megfontolandó,természetesen akit nem zavar.Kit obival viszont hétköznapi használatra biztos tökéletes.

(#15) Parci válasza pheke (#10) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ez már rég nem igaz. a pentax k20d-ig volt az, samsung gx20 volt még, az ugye teljesen azonos a pentax vázzal. akkoriban a samsung egyszerűen átvette a pentax vázakat és a kitobikat, de az nx már teljesen samsung fejlesztés, semmi köze a k bajonetthez (átalakító van, persze, de nikonhoz és canonhoz is van, ez csak a bázistávolság függvénye, autofókusz stb. egyikkel sincs).

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#16) LonGleY

LonGleY
(veterán)

Ha már Dél-Korea és lövegek:

Samsung SGR-A1 (by Samsung Techwin)
South Korean military robot sentry
http://www.youtube.com/watch?v=v5YftEAbmMQ

[ Szerkesztve ]

(#17) LonGleY

LonGleY
(veterán)

Ja, és a repülésről...

Korea Aerospace Industries (a Samsung Aerospace Industries-ból átnevezve, a Daewoo Heavy Industries-al és a Hyundai Space and Aircraft Company-val kooperálva).

[ Szerkesztve ]

(#18) szentkuti11

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

,,Az úgy fog kinézni, hogy Bochát beültetjük, hozunk neki kínait, sajtburger menüből egy négyet-ötöt, 6-8 üveg ásványvizet, elindítjuk a gombot, és szerintem lemegyünk valahová kirándulni, és mire visszaérünk végez"

Pheke bácsi 4 president :)

(#19) LonGleY

LonGleY
(veterán)

Ezért aztán volt értelme idézni.. :]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.