Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tirexi #4 üzenetére

    ...akkor hogy lehet, hogy virágboltokban be volt linkelgetve azonnal mindenféle gameplay-ed, yt oldaladon meg cuccaidnál xbox mellett nagy RGH felirat? :DDD ;]

    ...egyébként szerintem nem nyitáskor kell megvenni mindent 15ért, hanem ha normalizálódnak az árak... most lett pl bontatlan tomb raider survivor edition-ön 8ért :B ...a játékaimat meg megjelenés után fél év/évvel szoktam venni 3-4-5ezerért... úgy máris nem olyan vészes

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz narumon #390 üzenetére

    zavvi/thehut-ról vásárolok 2 éve rendszeresen... lehet ott venni vuitton kistáskát is 2ezer fontért meg időszakos akcióban játékokat itthoni árakhoz képest fillérekért :K nyitócímek indulnak 35-40 font körül, de pár hónapos játékokra néha van már olyan akció, hogy csak na: most jött meg pl a tomb raider survivor edition-öm, ami átszámolva 8ezerbe került, itthon meg még 12500 fölött indul most is... de ruhákat is vettem onnan dögivel ittenihez képest nevetséges áron (akcióban természetesen mindent)

    szerintem raktársöprésről van szó általában, emiatt nyomják le egyes termékek árait iszonyatosan... ez meg jó reklám/vevőcsalogató módszer :K itthon meg a boltok nagyja kitartja 2-3éves játékok árait is, azért ekkora a difi

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mrhitoshi #409 üzenetére

    kínából szeretek még rendelni... most pl barátnőm telefonjára fólia 330ft/6db... postával... :B itthon teszkó mellett amikor legutóbb néztem fóliákat, akkor 1000-1500ft/3db körül volt ...de rendeltünk már jópár 1$-os (természetesen postával) cuccot is

    a kedvencem az volt, amikor 1-2éve ausztriába küldtem csomagot és futárszolgálattal/csomagkövetéssel/mindennel olcsóbb volt sokkal, mintha a magyar királyi posta vitte volna :C szóltam nekik, házhoz jöttek érte, futár elvitte, 1-2 nap múlva meg talán meg is kapta akinek kellett

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák