- Új 2 és 4 nm-es node-ot fejleszt a Samsung
- A GravaStar analóg klaviatúráira nem mondható, hogy konformisták volnának
- GeForce RTX 5050 kártyák az MSI portfóliójából
- Megérkezett a Phanteks új mikrotornya, akár kábeleket rejtő alaplapokhoz is
- Jövőre veti be az FSR 4-et a Sony a PlayStation 5 Pro konzolon
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Új 2 és 4 nm-es node-ot fejleszt a Samsung
- Hisense LCD és LED TV-k
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Mini-ITX
- Amazon Kindle
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vélemény: nem úgy tűnik, de Lip-Bu Tan most menti meg az Intelt
- Melyik tápegységet vegyem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
gliskard
senior tag
válasz
eszterencs #7 üzenetére
nem kötekedés miatt kérdeztem (amugy le a kalappal a munkátok elött) mindössze kiváncsiság. A "testvérlapotok" - mobilarena tesztjei nállam "etalonok" mivel ott szinte minden termék kap hideget-meleget vegyesen, (bár valószinül, hogy a mobiloknál ez könnyebben megy) és elég korekt képet lehet alkotni az adott termékröl. A PH-n néha elég "prospektus" szaga van egy-két ciknek, ezért bátorkodtam megkérdezni. (és ugye hirdetökböl él az ember)
-
Tesztelo.hu
senior tag
Nem tudom... Szerintem ez a nyomtató aránytalanul drága. Sokkal jobban megéri a Lexmark 53x sorozata. 90 000 Ft körül megkapható, a tesztek szerint nyomtatási minősége magasan veri az OKI-t, lapsebessége kb. ugyanez, ráadásul teljesen töltött kellékanyagokat adnak hozzá (4000 illetve 3000 oldalas kapacitással), míg az OKI 500 lapos töltöttséggel adja (azaz ha annyi festéket veszel hozzá, amennyit a Lexmark alapból ad, szinte még egy ugyanilyen nyomtatót vehetsz...)
-
Fricc
tag
Miaz h 32 mega memória kevés lehet? nem fut rajta a crysis?
Amúgy a munkahelyemen is van egy ilyen. Mármint a 3300-as. De elég tróger. Ha sokat használja az ember akkor rájön h miért:
instabil, néha "nincs kedve" nyomtatni, kikapcsbekapcs megsimogat vár vele kicsit, majd folytatja. Kb 10-20 nál többet nem tud egyszerre kinyomtatni, mert utána már csak üres lapokat dobál. Ilyenkor mégegyszer ki kell rá küldeni a nyomtatnivalót, és ha sok példányban kell akkor 10-20-as darabszámban nyomtatni, etc. Szóval barkácsoljanak csak az obisok (akarom mondani oki-sok.) -
eszterencs
HÁZIGAZDA
-
TexT-BoY
addikt
Engedd meg hogy a második részére válaszoljak, ez az imaging szekcióba irodott cikk, tökéletesen megfelel a helye. Annyira PC amennyire a többi periféria.
Az olcso HW pedig szerintem erős. 110ropi ez a cumó, tudom ez viszonylag az alja az ilyen tudásu gépeknek de olcso hw-nek semmiképp nem mondanám.
-
gliskard
senior tag
fontos lenne az ár mellett a tonner-ek árát is közölni. Hiszen jelenleg "divat" az olcsó HW-hoz ku*va drágán adni a tonert. Persze én megértem, hogy valamin keresni kell...
mellesleg, csak kiváncsiságból megkérdezem ez mennyire PC cikk?
-
Bibby
addikt
"Az OKI szakemberei mindeközben éjt nappallá téve dolgoznak a nyomtatási minőség folyamatos javításán is..."
Ez nekem kicsit erős mondat volt, mintha valami promo-ból lenne másolva.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Windows 11
- Porba hullhat a Pixel 10 Pro Fold
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Nintendo Switch 2
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Új 2 és 4 nm-es node-ot fejleszt a Samsung
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Hisense LCD és LED TV-k
- Magisk
- További aktív témák...
- Microsoft Surface Book 3 - 15 col, i7, 32GB, GTX1660Ti
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 12400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- ismét elérhető 3db - Sennheiser MOMENTUM 4 fejhallgatók
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! R9 3900X / RX 6700XT / 32GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest