Új hozzászólás Aktív témák
-
Neurotoxin
őstag
Ezt se lehet majd itthon kapni hivatalosan? Az elsőre nagyon ráizgultam annak idején, de valahogy nem szerettem volna Indiából rendelni. Plusz végül a beígért matt kijelzőből fényes lett..De egy nagyon használható tablet!
-
mghltm
addikt
Android 4.0 (Ice Cream Sandwitch)
nem homoki boszorkany, hanem szendvics
-
banhammer
veterán
Erdekes elgondolas ez a hatul kigombolyodo forma.
-
Tonyius777
tag
kipróbálnám
-
BotaN
senior tag
A formavilág nagyon tetszik, szakítanak a hagyományos "kijelző oszt' kész" kinézettel, nem is árt mert elegem van a tucat tabletekből.
-
.mf
veterán
"mely a PowerVR's SGX5xxx grafikus alegységgel "
i c wut u did thar
Meglátjuk, ha már megjelent és letesztelték. Egy-két normál méretű USB-t és HDMI-t pedig többen is tehetnének a tabletre.
-
Apika
addikt
Érdekesnek ígérkezik...
-
TESCO-Zsömle
titán
Én is pont azon agyaltam, hogy vajon marad-e a Pixel Qi kijelző. Bár figyelembe véve, hogy az elődöt is árulták nélküle, nagy a valószínűsége.
Az meg, hogy lesz-e jobb ajánlat szvsz az ártól függ, amit nem ismerünk. Bár tény, hogy a hazai szerviz hiánya miatt hátrányosabb helyzetből indul.
-
Cathulhu
addikt
Az elso verzio is a transfelctive kijelzo miatt erdekelt, de azt pillanatok alatt szetkapkodtak. Ez a hir meg nem szol a kijelzo tipusarol, hagyomanyos kijelzovel meg van/lesz jobb ajanlat is szerintem.
-
Male
nagyúr
Elég jónak tűnik, csak képzelem az árát... (a normál HDMI és USB szintén tetszik... nem kell átalakítózni)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kuponkunyeráló
- Google Pixel topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Honor 400 Pro - gép a képben
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- PlayStation 5
- Túra és kirándulás topic
- Hisense LCD és LED TV-k
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Hamarosan rézhiánytól szenvedhet az egész chipgyártás
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G8 - i7-10510U/16GB/512GB SSD/-/W14"/W11 Pro/
- Dobozos Új gamer MSI Katana 15 /i7-12650H/16GB/1TB SSD/RTX 4070 8GB GB/144Hz/Gari
- Dell Precision 7670 FHD+ i9-12950HX 16C / 64G D5 / 1T G4 / Quadro RTX A4500 16GB / HU vb Pro tervező
- HP EliteBook 840G6 ! AKCIÓ!!! a készlet erejéig!
- HP ProBook 430 G8, 13,3" FHD IPS, I5-1135GU CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, 27% áfás számla, 1 év
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 PRO 2TB Digital játékkonzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Epson Workforce DS-530II Dokumentum szkenner
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 12GB I 500GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest