- Milyen notebookot vegyek?
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- Milyen széket vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- DUNE médialejátszók topicja
- LG G Pad 8.3 - vissza a jövőbe
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vezetékes FÜLhallgatók
Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
Nyilván ennek bőven ott van a hátterében az is, hogy az volt az elsődleges API, amire igazán odafigyeltek. Így kissé sántít az összehasonlítás.
Milyen jó, 16 év után sikerült összehozni egy S3TC-t felülmúló eljárást. Ennyire nem érdekelt ez senkit, hogy eddig nem foglalkoztak vele?
-
pakriksz
őstag
válasz
MCBASSTION
#17
üzenetére
il2 fb-1946-ig. Nem csak gyorsabb, szebb is opengl-ben. Earth 2150 gyorsabb volt sokkal opengl-ben. Volt még más is de nehéz visszaemlékezni.
-
pakriksz
őstag
válasz
MCBASSTION
#14
üzenetére
ez nem igazán igaz. Ami mind2-t támogatja (manapság nem sok van, vagy is vannak motorok amik mind2-t tudnák, de kigyalulják a fordításkor a másik platformhoz szükséges dolgokat) ott mindig az opengl volt a gyorsabb, nem is kicsivel.
-
pakriksz
őstag
végre új textúratömörítés bár nem tudom milyen, de a jelenlegi DXT egy híg fos. Annyira gagyi az a tömörítés hogy egy LOSSLESS tömörítéssel is szinte mindig kisebbek a textúrák, holott a DXT veszteséges tömörítés.
-
No, újabb löket a Linuxos játékoknak a Valve lépése után.
-
DarkByte
addikt
Nagyon elment mellette ez az egész GPGPU téma. Radeon HD 4770-es kártyán van esélye hogy a ComputeShader valaha is működni fog? Azt hiszem DirectCompute sosem ment és nem is fog mert nem foglalkozik vele az ATi

-
M@trixfan
addikt
Nagyon combos fissítés, remélem az Apple is belehúz egy kicsit és végre adoptálja az aktuális OpenGL szabványt. Mondjuk vicces, mert közben élenjárnak mobil fronton. Nem tudom miért nem képesek mindig az aktuális legújabb OpenGL-t beépíteni, már így is tiszta DirectX dominancia van a PC-s világban.
A mai modern GPU-kat mennyire DirectX specifikusan tervezik? Ki lehet emiatt aknázni emiatt egy kártya teljesítményét maximálisan OpenGL alatt?
-
Phvhun
őstag
Nem ártana ha kiadnának hozzá egyszerűbb emberek számára is emészthető tutorialokat, [NeHe] már kicsit outdated.
-
És amúgy is, hány program íródott 4.3-ra?

Usernek akkor még nem kell, developernek meg itt van.
-
MCBASSTION
aktív tag
yay, nagyon tetszik az új API, csak jönne már az AMD-s driver, hogy tudjam használni a CS-t
-
Sanya
nagyúr
ez nem egy beta driver, kifejezetten fremi kártyákhoz?
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen notebookot vegyek?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- Milyen széket vegyek?
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Futárcégek
- TCL LCD és LED TV-k
- Hardcore café
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6GB használt videókártya számlával és garanciával eladó!
- Sapphire Pulse RX 6700 XT 12GB használt videókártya számlával és garanciával eladó!
- Gigabyte GTX1660 TI OC 6GB
- ASRock Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D OC 12GB számlával és garanciával eladó!
- MSI Radeon RX 6700 XT MECH 2X OC 12GB használt videókártya számlával és garanciával eladó!
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- Lenovo A485 Ryzen 5 pro 2500U, 16GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3650
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




Igazából úgy vettem ki a szavaidból hogy ez nekem továbbra sem jó, de majd jobban utána olvasok mert nem sok mindent mond.



