Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz zaskar #703 üzenetére

    pár dolog, fotózásnál a különböző scene módokat makró kivételével nem próbáltam, éjszakai mód talán dobott volna a korábbi 3 fényviszonyos képeimen is. de továbbra is tartom hogy ez egy telefon :)

    én is toltam bele egy 8 gigás kártyát, nemtom mennyit számít de class 6-ost vettem, nehogymár az fogja vissza. 2gb ehhez a telefonhoz szerintem kevés.

    ÉKEZET: AnySoftKeyboard + magyar szótár kiegészítője a megoldás Froyo érkezéséig, minden ékezet pöpec, nagyon jól konfigurálható magyar billsort ad (ismét köszi a tippért)!

    task killert énis benyomom néha, minek zabálja az aksit a sok futó és lassan bezáruló biszbasz a háttérben. amúgy a blur widgetekből is kiszedtem a legtöbbet így bő 1 hét használat után, ez benne a szép, amire nincs szükség annak pápá.

    Mc Pite:
    Phone Portal marhajó erre is, tud export/importot .csv és .vct formátumokra! egyetlen hibája hogy jelenleg a fájlkezelés wifin browserből csak IE 7-tel működött :(

    b4zsi-:
    hivatalos infó szerint is csak jövőre, remélem nem kell tavaszig várni rá itthon, de én a márciussal is kiegyeznék :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák