Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz CPT.Pirk #245 üzenetére

    "...Persze, még ki is emeltem, hogy nekem nem volt bajom az SW centerrel, simán felrakott mindent, de igen, fóbiám van. Egyébként tényleg van, mert az Ubuntu milyensége magának "A Linux" megítélésének is árt..."

    Én nem vitatom, hogy az utolsó mondatod igaz, de az meg a Te megítélésednek árt, hogy állandóan Ubuntuzol, pláne, ha kiderül, hogy éppen tévedsz. Én sem fikázom folyamatosan a RedHatet, meg az openSusét, pedig lenne miért, csak akkor, ha véleményt kérdeznek róla.

    https://www.coreinfinity.tech

  • spammer

    veterán

    válasz CPT.Pirk #245 üzenetére

    Ubuntut használják talán a legtöbben (?), nyilván ez is okozhatja azt, hogy több a rossz vélemény is róla, illetve több problémát hallani (nagy számok törvénye). Ha Archot is annyian használnának, mint Ubikat, ott is lenne annyi nyűgje az embereknek szerintem. Csak a legtöbb kezdő júzer nem azzal fog kezdeni, hogy X oldalt elolvas, mielőtt egy Archot telepít magának, hanem inkább next-next-finish-sel felrakja valamelyik Uborkát. :)) Akik meg nem kezdőknek való rendszert telepítenek, azok meg értenek már annyira a dolgokhoz, ergo nem is fogsz annyi nyűglődést hallani/olvasni, hogy "mi ez, hogy ez, merre ez, mé' nem megy ez". :)

    szerk: biztos sok baja van az Ubinak, nem is akarom az ellenkezőjét állítani, de azért az Ubuntunak köszönhető az, hogy mennyi új (és jó) disztró született és ezek hatására mennyivel jobban terjed a kezdő júzerek között, vagyis a Linuxot is egyre többen ismerik meg, még akkor is, ha rossz dolgokkal, hibákkal is találkoznak.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák