Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joco1977

    tag

    válasz zack #1245 üzenetére

    Üzenetként megjelenik rajta alapvetően minden olyan üzenet, amely az android értesítő sávjában is: SMS, email, Google Now kártyák üzenetei, instagram, facebook stb üzenetek.

    Alapjában véve a másodlagos kijelzőn a következő slideok/oldalak vannak:

    - Aláírás: ide rövid kis üzenetet lehet beállítani
    - Futó appok: itt a jelenleg futó alkalmazások ikonja jelenik meg, így könnyen lehet közöttük váltogatni
    - Alkalmazási hivatkozások: itt 5 olyan alkalmazást tudsz beállítani, amit a leggyakrabban használsz, pl. diktafon, QuickMemo, böngésző stb., és amire akár sürgősen is szükséged lehet
    - Gyors névjegyek: itt 5 névjegyet tudsz beállítani, amit a leggyakrabban használsz
    - Közelgő tervek: a naptárban lévő közelgő eseményeket és feladatokat mutatja
    - Zene: a háttérben futó zenelejátszót lehet vele vezérelni.

    Amit én még szeretek a másodlagos kijelzőben az, hogy például böngészés, levélolvasás közben beérkező híváskor nem jelenik meg a teljes tárcsázó a fő kijelzőn, hanem a másodlagos kijelző két szélén a fogad és elutasít hívásikon bukkan fel, középen pedig a hívó neve, így eldönthetem, hogy fogadom vagy nem a hívást, miközben látom továbbra is a főkijelzőn futó alkalmazást.

  • sixpak

    nagyúr

    válasz zack #1245 üzenetére

    Szinte nem is mérhető a különbség, no para.
    Az elején próbálgattam, hogy kikapcsoltam egész napra, de nincs jelentősége, nem a second screen fogja leszívni az akksit.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák