Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz himpike #76 üzenetére

    A márkahűségnél nagyobb hülyeség nincsen.

    Feltételezve, hogy szabadpiaci verseny van.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz nexplo #93 üzenetére

    Szeretem a kínai kütyüket, viszont az alternatív kínai közgazdaságtan nem jön be. Bár... ez egy záruló piac. Nincs új technológia, így most az árverseny szakasz következik. Kína csak egy kicsit besegített. Emiatt ítéletet is nehéz hozni afelett, hogy most akkor vegyünk-e kínait vagy sem.

    Szvsz Feketelaszlo közel állhat az igazsághoz. A kínai ipar még pár évig elcsámcsog a maradékon, aztán egy rétegtermékké válik az egész tévézés.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz lionhearted #96 üzenetére

    Egyébként igen. Azzal, hogy on-demand lesz minden, kevesebbet fogunk tévé előtt ülni.
    És persze nem is lesz minden szobában tévé, mint eddig volt szokás. Lesz maximum egy darab tévé a lakásban - ki-ki amilyet épp megengedhet magának.

    Egy sorozatot vagy YouTube-ot szerintem még egyszerűbb is kis képernyőn figyelemmel követni. Nagyon sokan ebbe nőnek bele.

    Személy szerint egészen eddig vártam az olcsó oled korát (ami egyre közelebb van), de most már elgondolkodtam azon is, hogy kell-e egyáltalán tévé. A tévé uralja a nappalit, én pedig 30 éves koromig ki akarok törni ebből az elhatalmasodó digitális függőségből. Van egy projektor és egy fali konzolos monitor, tehát egy filmnézős est, vagy hasonló azért még kivitelezhető tévé nélkül is.
    Ez egy trendi szemlélet manapság, ami szintén nem a tévék piacának kedvez.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz nexplo #101 üzenetére

    Annyira nem nagy a (hazai) kínálat, hogy napi szinten lehessen nézni. A torrentezés pedig ki lesz véreztetve szép lassan. De ez a saját véleményem. Nagyon sok kapcsolót át kell még állítani a lakosság fejében. Igaz, hosszú távon a nyugati (t)rend fog érvényesülni itthon is, amiről sokat nem tudok személy szerint. Néznek tévét még a nyugatiak?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák