Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hombre[EU] #115 üzenetére

    Ultrawide még nem támogatott, ha Xbox Series X-en az lesz, akkor az valóban +1 pont a Microsoftnak! :K Külső perifériák meg csak éppen annyira támogatottak, mint Playstationon, kvázi a fejlesztőn múlik, amiből tipikusan nem lesz semmi.

    A Gamepass és a crossplay amúgy valóban egy jó funkció, azt elismerem. Amit én PC-n crossplayban játszottam az Xboxosokkal és nincs Playstationon a Sea of Thieves volt. A legtöbb crossplay még mindig multiplatform.

    (#117) bulikavagyok Én úgy értelmeztem amúgy, hogy képes lesz futtatni más PS4-es játékokat is, csak az első 100-nál fogják garantálni a konzisztens teljesítményt. Mint amikor van egy emulátorod, amin mondjuk x és y játékban már megvan a kívánt stabil teljesítmény, de egy másik kevesebb prioritást élvező játékban még valamennyire inkonzisztens.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák