Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Ami felett itt sokan átsiklanak az az, hogy mi lesz azokkal akiket jogosulatlanul bannolnak. Pont most a New World kapcsán megy a balhé arról, hogy szimplán reportszám alapján bannolnak embereket.
    Clan war előtt a fél ellenséges klán kap 1 hét eltiltást mert tömegesen jelentik őket. Micsoda véletlen. Semmilyen bizonyíték nem kell, csak x darab report hogy "Abusive behavior" és repül is a ban.
    Egyelőre még nincs hivatalos álláspont arról, hogy mikor jár perma ban, de már ilyet is olvastam redditen, hogy végelegesen kibannoltak ártatlan játékosokat a rendszer butasága miatt.

    Arról nem is beszélve hogy néha a DRM külső progikat (pl discord, vagy pluginok) képes csaló programnak érzékelni. Ha ilyenért bannolnak valakit akkor mi lesz? Sokszor annyi elég, hogy egy amúgy sanctioned addonnak egy régi változata legyen fent amit már nem fogad el az anti cheat.
    Persze lehet ticketet nyitni aztán vagy leveszik vagy nem. Többnyire nem.

    Én se szeretem a csalókat és tényleg kell valamit kezdeni ezzel, de ez nem jó irány.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák