Hirdetés

2018. december 9., vasárnap

(#1) hegegabi80

hegegabi80
(őstag)

Egész tetszetős kis darabok, bár nekem túl sok a csati rajta még a 450-esen is.

(#2) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Én RGB-s WC papír tartót szeretnék már, mert úgy jobban csúszik a cucc....
A budi kefém már az....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) zarayg válasza hegegabi80 (#1) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

túl sok a csati? Nézz meg egy Chieftec 600W-os (GPS-600A8) tápot, 4 satával manapság nagyon ritka ellenni :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

(#4) hegegabi80 válasza zarayg (#3) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

Én se a sata csatira értettem, leginkább a floppy és molex. Ebből max az utóbbi kellhet lednek vagy venti vezérlőnek, de újabban már azokból is van sata-s.

(#2) tibaimp: egyébként WC csészében már láttam neten RGB-set, meg wc ülőkéből is. Úgy hogy hajrá, legalább ki lesz világítva a cucc, szép színes lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Ahogy elnézem CWT belsőt kapott ez is.

(#6) Krugszvele válasza hegegabi80 (#1) üzenetére

Krugszvele
(fanatikus tag)

Egyetértek, én két csatlakozót használok, a 24 tűset, meg a 8 tűset az alaplapnak.
Mióta van m.2 az alaplapon, azóta szerencsére nem kell az ssd-t pakolgatni, amióta meg nem játszok a vga sem kér kábelezést :) Optikai meghajtót meg 2008 óta nem is láttam a közelemben.

Gyárthatnának ~200 wattos tápegységet, is ami 80+ gold vagy magasabb értékelésű.

(#7) prabhu válasza Krugszvele (#6) üzenetére

prabhu
(tag)

Gyárthatnának ~200 wattos tápegységet, is ami 80+ gold vagy magasabb értékelésű.

Na ez nem valószínű, pedig lenne rá igény.

(#8) hegegabi80 válasza Krugszvele (#6) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

Jaja, pontosan. Nálam még sata-n van az ssd, mert nincs a lapomon m.2. Van mellette egy 2,5 hdd és kész. ODD-t kb 6 éve nem használok, de lapul a fiókban egy külső usb-s, talán 2x ha volt használva.
+ vga-nak kell, de az is változó éppen milyen van a gépben. floppy csati a tápra, hol él ez? Jó biztos van olyan ország, ahol ez még kell, na de akkor is. Így 300-350W-ból bőven kijövök én is.

(#9) Duracellm... válasza prabhu (#7) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

200W 92%-os hatásfokhoz kb.: egy 350-400W-os tápot kell tervezni ami 50%-on jár, ez picit gazdaságtalan, ezért nem is látni ilyet megvalósítva. 200W-hoz 88%-ot lehet összetákolni hatásfokban.

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#10) Duliee válasza Krugszvele (#6) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ugyanannyi alkatrész kell bele , mint egy 350-400-as tápba.

Brand gépek tapjai között talán akad

(#11) prabhu válasza Duracellm... (#9) üzenetére

prabhu
(tag)

Igen, én is értem a problémát, de azért csak frusztráló a dolog.

(#12) Baskiria válasza tibaimp (#2) üzenetére

Baskiria
(őstag)

Opyan jó lenne egy videofelvételt visszanézni a zero hour meetingről amikor az ismeretlen hős ledobta az RGB bombát. Majd benne lesz a történelemkönyvekben a PC RGB kora.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.