Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    DisplayPort kábelt használok a Samsung 25" monitornál. Kezdésnek a gyári DP kábelt cseréltem másikra, mert a szinek és a képminőség nem felelt meg az elvárásaimnak. Előtte még az Asus monitort DVI csatlakozással használtam (1080P/60Hz), de ott a képminőség rendben volt (relative). :) Samsung monitor a DP kábel csere hatására hozta amit elvártam volna a pénzemért cserébe. A szinek és képminőség már nagyon jó minőségérzetet ad. A kábel sávszélessége gondolom a monitor igényeinek megfelelően alakult. Játékokban és a filmekben a gyors mozgások jobban lekövethetőek, szerintem főleg a 100Hz és a Low Input Lag miatt, de igy ez látványra most szembetűnőbben kijőn. Viszont a gép indulása (újrainditás) után a DP bemenet a monitoron állandóan ki-be kapcsolgatott, és a Windowsba eljutni jóval több ideig tartott mint eddig. A játékinditás és kilépés közben szintén jó sok ideig eltartott amig az írányitás a kezembe visszakerült. Frissités után a Windows 7-be jóval rövidebb ideig tart eljutnom, mert a felesleges ki-be kapcsolgatás, ez a zavaró "villogás" megszünt. :) Samsung a DP 1.2↑ módban megy, és a driveres Adaptive Sync beállitás müködik. Szóval ez DP 1.2a bemenetnek tünik, de azért ez a frissités nálam is hasznosnak bizonyult.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák