Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz atike #12 üzenetére

    A tudásához képest mindenképp olcsó. Igen, van olcsóbb 4K 50"-es tévé, de olcsóbb 4K HDR+Android szerintem nincs Úgy saccolom egyébként egy MM-ben 250 lesz, webshopokban 220-230 körül. Én nem vennék ilyet, mert biztos vagyok benne hogy IPS panel, de hogy olcsó (vagy máshogy fogalmazva: brutálisan jó ár/tudás arány) azt nem vitatom.

    .mf: Igen, ezt írtam is, hogy egyébként baromság hosszútávon a gazdaságpolitikájuk, és nem ez a gazdaság mércéje, ahogy azt sem tagadom, hogy a jelenlegi monetáris gazdasági politikának, amit Varga folytat ne lenne ésszerű. Alap tétel, hogy akkor erős a pénzem, ha magas a jegybanki alapkamat, az viszont nem feltétlenül jó az országnak minden esetben, nincs is ezzel probléma, a legtöbb országban ez most a trend. Csak emellett a multik kiűzése (ideértve a rezsicsökkentést) és a folyamatos államosítások és egyre növekedő állami kontroll megöli a beruházásokra való hajlandóságot---> kevesebben akarnak beruházni----> és ez igenis rontja a forintot.

    Az a 310 meg most jelenlegi, éves átlag 320 felett volt.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák