Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katokacaj

    tag

    válasz Atta20 #2000 üzenetére

    Szia! Figyelj nekem kb 1,5 hete van meg a telefon, semmi problema vele. 1x nekem is elojott ez a vakus problema, illetve iras kozben egyszer ketszer hogy nem igazan erzekelt, aztan elmult, biztos hogy szoftveres a gond. Ezeken kivul en annyira megszerettem ezt a telefont, semmire sem kell varni porog, teszi a dolgat,es gyonyoru.. Amikor elojott ez a kis problema szepen turelmesen lezartam a kepernyot, par mp mulva vissza, bezartam mindent, minden idegesseg nelkul, pedig en aztan allergias vagyok ha megvarat egy telefon.. en az a falhoz csapkodos tipus vagyok. En is az S6 edgen gondolkoztam meg, mivel a csaladban par hete lett egy uj,es szimpatikus volt,aztan az tartott vissza hogy kegyetlen rossz az aksija, tovabba hogy nem egy friss telefon, nem mostanaban jelent meg, es mivel nincs felevente 200 ezer Ft-om, enis hosszu tavra vettem telefont, direkt ezzel a 3-3-3 garanciaval. Ahogy magamat ismerem persze egy ev utan uj szerelmem lesz es levaltom, de pontosan emiatt a garancia miatt nem veszit annyit az ertekebol, nem kell fillerekert arulni hogy valaki vigye mar el...
    Szoval szerintem persze gondolkozz, de talan nincs masik ilyen telefon a piacon ilyen aron, egyszeruen imadom, az akksit, a kijelzot, az ujjlenyomatolvasojat, es ha neha-neha fel is merul egy-ket doccenes vagy a kijelzo hiba, karpotol a telefon szepsege es gyorsasaga (amig szemetkedett a kijelzovel addig nezegettem a telefont :D )
    De ugy,hogy en kb 0-24 nyomkodom, mindent errol intezek, talan 3x par mp-re ha elojott a gond..

    Egyedul ami zavar hogy konnyen melegszik, foleg fenykepezesnel,de az biztosan a dupla kamera miatt van.. Altalaban 37-38 fokot mutatnak az applikaciok, de volt mar 48-50 fok, az mondjuk idegesit benne.. de a haszmalat soran kitapasztalja az ember, mitol melegszik fel, kamera az biztosan nyomja neki

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák