Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    sinak:
    Őt próbáltad már? Quick settings. Én nem használok ilyeneket, de azt mondják nagyon jó. Hátha..

    CJ3:
    Egyelőre ezek még csak találgatások. Ami eddig bebizonyosodott, hogy a nagy "7" -es promózás a Mate 7 -re vonatkozik. Persze semmi sem kizárt, lehet lesz valami másik széria is, de igazából ezeknek inkább beszélgetés szinten van értelme, mint hogy valós dolgok lennének. Egyelőre még csak a Mate 7 -et szivárogtatták ki. Én azon sem csodálkoznék, ha ők is bejelentenének egy okosórát. :D

    Árat tekintve: Én azt vettem észre, hogy a Huawei -nél az utóbbi időben a magas belépőár a jellemző, amiből relatíve hamar normalizálódik. Átlagban nekem úgy tűnik 4 - 6 hónap alatt. Persze ha lesz belépő termék ebben a szériában az nyomja majd le az árát, de ha más kategóriát nézünk, akkor erre nem sok hatással lesz. Pl.: phablet, compact vagy tablet méret.

    Szerintem ha ezen vacilálsz, akkor várj még egy kicsit, lassan itt az IFA és minden tiszta lesz. Talán addig még szivárog ki néhány dolog, de én mérget csak akkor vennék rá, ha már hitelesen be is jelentik.

    Szerk.: Amúgy a Mate lesz elviekben 6 colos. Szerintem 6 és 5 col közé nem fognak tervezni telefont (bár semmi sem kizárt), inkább 5 col alá. Igazából értelme sem nagyon lenne, hogy a P7 -nek házon belül csináljanak konkurenciát, mivel még mindig friss telefonnak számít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák