- A Fehér Házban marad a Starlink Trump és Musk rossz kapcsolata ellenére
- Kompakt MSI alaplap érkezett Ryzenek alá
- ASUS blog: hódítsuk meg az online tabellákat ROG egerekkel!
- Egy 2,4 milliárd dolláros Alphawave-üzlettel erősített a Qualcomm
- SD-kártyát vennél? Ezért ne csak a GB-ot nézd! – Tech Percek #9
-
PROHARDVER!
HTC 10
Új hozzászólás Aktív témák
-
Wapi
csendes tag
Segítséget szeretnék kérni. A Spotify alkalmazásban a letöltött zenék a belső meghajtón tárolódnak, annak ellenére, hogy engedélyezett a hozzáférés számára a külső tárhelyhez. Van valamilyen trükk, beállítás, ami elkerülte a figyelmem, hogy a letöltött lejátszási listák a külső meghajtóra kerüljenek és ott fel is ismerje az app? Előre is köszönöm a válaszokat!
-
Wapi
csendes tag
Pár napja is Ő tolta fel ide a linket. Feszültség és rossz hír keltés. Hozzászólás törlése? Ban?
-
Wapi
csendes tag
Sziasztok!
Rövid időn belül csatlakozom a HTC 10 tulajok közé, jelenleg a megfelelő boltot keresem. Kíváncsiságból e-mailben megérdeklődtem a starmobil.hu-tól, hogy EU-s készüléket forgalmaznak-e, valamint kapok-e Áfá-s számlát, illetve a garanciáról érdeklődtem. Első 2 kérdésemre pozitív választ kaptam, azonban a gyártói garancia érvényesítéséről láthatólag nincsenek információik, azt válaszolták, hogy: "Jellemzően a garanciális tevékenységet cégünk végzi a beszerzési számla másolatával."
Ennek tükrében megbízhatónak tarthatom a webshopot? Esetleg van valakinek tapasztalata velük? Hálás köszönetem minden segítségért
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- Házimozi belépő szinten
- Autós topik
- WWDC 2025: Nagy változásokat hoz az iOS és iPadOS 26
- Nyaralás topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Ivqkzy-: Eddig
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- ASUS TUF Gaming F16 FX607JV-QT212 Notebook
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H370 i5 9500 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB ZALMAN S2 TG be quiet! 650W
- Phanteks NV5 MK2 White (PH-NV523TG DMW02)
- LG 27GR93U-B - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest