Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deathtania

    senior tag

    barátnőm pár hónapja beruházott egy ilyenbe, így saját kezeim között is tapizhattam egy kört, símogathattam. olvasgatva a hozzászólásokat pár dolgot meg kell jegyeznem.

    1. jönnek páran a samsung ativ-val, ami 20k-val olcsóbb -> könyörgöm, nincs benne plusz akksi, míg a súlya meg egyben majdnem ugyanannyi, mint ennek, és a plusz 10 óra működési idő nem rossz.... :))

    2. anyaghasználatban az aluminium dominál. van egy hp dv6os alu borításos notim, és tudom, hogy egy-egy véletlen ütődéskor (egyszer rá is estem) mennyit tud számítani az aluminium ház. az olcsóbb konkurensek műanyagok. erről ennyit.

    3. android/iOS vs win 8: a w8 liszensz egyértelműen többe kerül, mint egy android, de jobb terméktámogatást is kapsz mellé az MStől. (meg különben is egy baromi jó oprendszer, bárki bármit mond)

    4. vas: aki crysis 3azni szeretne, az ne vegyen már ilyet, de ne is hasonlítsuk a teljesítményét arrafelé. fullHD-t simán lejátszik, hdmi csatlakozóval fel tudod dobni lapostévére is a képet.

    5. a legfontosabbat persze mindenki elfelejti: ezt bizonyos helyeken 2 év garival tudod megvenni (nem 1-el, mint az összes többit), ÉS tudsz hozzá a HPnál vásárolni garanciakiterjesztést (+2év). kéretik überelni...

    valóban munkára, kisebb feladatokra tökéletes választás. nem egy izommasina, de a mindennapi életben tökéletesen megállja a helyét... :K

    [ Szerkesztve ]

    www.brczart.hu

Új hozzászólás Aktív témák