Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    nagyon szerettem az amigámat de már rég döglött, mint a commodore. ezzel nem lehet mit csinálni. mind a két név csillog-villog a régi szép idők emléke miatt és ez annyira nem hagyja nyugodni a jogtulajdonosokat, hogy hosszú bottal piszkálgatják, mint egy döglött macskát azon töprengve, hogyan lehetne még pénzt kipréselni a jólcsengő névből.
    Legalábbis én így látom. 10éve igérgetik a föltámadást de csak commodore bőrbe húzott pc sikerült belőle. és már nem is lenne értelme. ha jobban belegondolok másnak már nincs is nagyon létjogosultsága. esetleg a mac-nek. az meg drága. mehet a múzeumba.

    Why don't you knock it off with them negative waves!

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Chain|Q #12 üzenetére

    Tisztában vagyok vele hogy létezik egy ezek köré a gépek köré épülő subkultura és respektállak téged is meg ratmant is. A mai napig ha meglátok egy 500as Amigát, már hallom is ahogy a 3ésfeles floppy finoman a helyére kattan és abban a pillanatban a képernyőn már megy is a spaceballs demo. rendszeresen rámjön a késztetés, hogy venni kéne egyet.

    de subkulturára üzletet építeni nem lehet. itt valaki írt egy jó 5letet, hogy kiadni az eredeti vasakat és okos kiegészítőket készíteni hozzá, nem pedig desktop pcket gyártani Amiga néven. :(

    a legtöbb felhasználó olyan mint én.
    -nem érdekel hány órajelciklus alatt hajtódik végre egy utasítás mert hülye vagyok a programozáshoz. annyit láttam Amigán, hogy nagyon flottul mentek a demók és játékok.
    -nem attól élvezek el, hogy az os mennyire gyorsan tölt be és mennyire stabil meg bugmentes.
    nekem csillivilli efektek kellenek, meg crysis és álljon el a szavam a grafikától meg a fizikától. én ezért szeretem a kompútereket.

    holott valóban mióta pc-m van csak a szopás van vele, mert valami mindíg kékhalálozik, behal. most 7végén döglött meg pl. a DFI lapom.

    Ti vagytok a koponyák , ti benne vagytok ezekben a dolgokban. Mint Bill Gates mikor még a garázsban bohóckodott tizenévesen.,
    Tessék reformálni a piacot. :)
    :R


    [Szerkesztve]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák