Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    Hát itt sokminden előkerült.

    1., Ki van előnyben? Az előnyt először is dollárban mérik, másodszor pedig teljesítményben. Előbbi piaci előny, utóbbi technológiai előny. Az, hogy az AMD-nek mióta van HT-je, senkit nem érdekel. Melyik processzor gyorsabb, és melyiknek jobb az ár/érték aránya. A többi mellékes.

    2., Egy kicsit azért merész tervek ezek az Inteltől. Csúszni fog ez.

    3.,A K8L-ről én még eddig nem sok érdemi infót olvastam. Lesz, lesz, de mikor és mennyiért, és persze mit fog tudni?

    4., Mért csinálja az Intel? Itt a lehetőségek száma igen magas. Egyszerűen ez esik jól neki, de egészen addig is el lehetne menni összeesküvés-keresés szintjén, hogy az Intel fizet az AMD-nek, hogy lemaradjon. Na de vissza a Földre, számomra az a legvalószínűbb, hogy az Intel a csúcsprocesszor címet 2 éves előnnyel be akarja biztosítani, utána pedig a meglévő technológiáját úgy skálázza, hogy mindenhol jobb alternatívát tudjon nyújtani az AMD-nél. Magyarul ez nem a ''ki gyártja a jobb procit'' verseny, hanem kőkemény középtávú stratégia, amivel az AMD nem tud mit kezdeni.

    5., Az AMD-nek ez az éve van, hogy kurvanagyot fakítson. Ha összejön, jó. Ha nem, akkor elég nagy szarban lesz.

    Asszem leírtam minden fontosat.

Új hozzászólás Aktív témák