Hirdetés

Aktív témák

  • putti

    aktív tag

    Tetszik a dolog. Remélem most semmi optimalizáció, meg képminőségromlás nélkűl tudták elérni ezt a mennyiségű pontot. Az eredmények nagyon is kecsegtetőek, de azért megvárom a végső teszteket, meg persze az ATI válaszát. Videókari vásárlás előtt állok, most NVIDIA-m van. Radeon 9800XT-t akartam vásárolni, de úgynéz ki a dolog, hogy megvárom mindkettő üdvöskéjét, aztán majd a két kari összehasonlítása után megveszem a jobbikat.

    A paramétereire kiváncsi lennék. Azon is gondolkoztam, hogy várni kéne és az 512 memóriával szereltet veszem meg később, mert az tényleg nagy előrelépés a 128-hoz képest. Bár tudom nem igazán CSAK a memória a lényeg. Azért írom mert nem igazán vagyok fejlesztő típus az utóbbi időben visszafogtam magamat, talán a nagyobb de ritkább előrelépések költséghatékonyabbak. Ezért várom mind a kettő kártya összehasonlítását is.

    Háború mindíg és most is lesz az NVIDIA - ATI tulajdonosok között, úgyhogy megpróbálom saját kezűleg letesztelni őket, az a legbiztosabb. Megpróbálok beszerezni belőlük ASUS márkájút, mert azt szeretem.

    Remélem ismét szoros verseny alakul majd ki a két kártya között, így talán nem tudnak még több pénzt kérni értük. Biztos drága lesz mind a kettő.


    Várom a teszteket. Mindenkinek sok sikert a vásárláshoz.
    Ja, és mindenki saját tapasztalat alapján döntse el hogy melyiket veszi meg, ne a másik érvei alapján.

Aktív témák