- Csendben leállította a Deep Link fejlesztését az Intel
- Már Vulkan API-val is működik a Smooth Motion képgenerálás
- Driftelős és lövöldözős hangulatú lett az új Arc meghajtó
- Ollós klaviatúrával és az eddigi legkisebb Basilisk egérrel jelentkezett a Razer
- Viszonylag kompakt léghűtésekkel gyarapította kínálatát az Arctic
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Milyen processzort vegyek?
- CPU léghűtés kibeszélő
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen videókártyát?
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsigus
őstag
válasz
TESCO-Zsömle #53 üzenetére
Miért lenne hülyeség?
Ha feltörik a gépet az elég baj mindegyik gyártónak, de ha elérik, hogy még gép se kelljen a játékok futtatásához az még nagyobb baj (nyilván elsősorban nekik).
Azt pedig soha nem fogják engedni, hogy pl. a PSN-re bejelentkezz PC-ről. Ez elég nagy biztonsági kockázat.
-
zsigus
őstag
válasz
TESCO-Zsömle #48 üzenetére
1, Emuláció = Warez (a legtöbb esetben)
2, Egy idő után a gépeken is keresnek, így ez kiesik
3, Rengeteg kapcsolódó szolgáltatás (PS+, Xbox Live stb) ami után nem kapnak semmit, mivel nem a gépen játszanak.
stb. stb.
-
zsigus
őstag
Szvsz ez sokkal nehezebb lenne mint emulálni. Pl. ellenőrzi a hw konfigurációt indításkor, az új konzolokban lévő APU-k viszont nem kerül kereskedelmi forgalomba a konzolokon kívül. Vagy pl. van egy speciális chip (olyan mint pl. egy hardveres kulcs) amit indításkor ellenőriz a rendszer stb. stb.
Mivel ők is tudják, hogy ez az OS PC-n is futna a megfelelő hw-en, nem hiszem, hogy nem gondoltak volna arra, hogy ezt a lehetőséget letiltsák.
ldave: Igen, csak a Wii-ben egy egymagos 730 Mhz-es PPC CPU van, ezt már az én Athlon 2 630-asom is elfogatható sebességgel tudja emulálni, mert nyers erőben többszörös teljesítményt nyújt. Annak ellenére, hogy nem egy brutál proci, és még "fénykorában" (ha volt neki) sem volt az.
Egyébként ennek ellenére sem tökéletes minden játéknál az emuláció... Nem olyan könnyű az, mint ahogy az emberek gondolják.
Meteorhead: A konzolok élettartama nem 4 év, hanem majdnem a duplája. A gyártóknak pedig az éri meg a legjobban, hogy minél tovább húzzák az új gép megjelenését, mivel annál több pénzt hoz az előző generáció.
Új hozzászólás Aktív témák
ph A témában jártas Ben Vanik megosztotta nézeteit ezzel kapcsolatban.
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Windows 11
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Milyen processzort vegyek?
- CPU léghűtés kibeszélő
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- További aktív témák...
- Xiaomi 14T Pro 16/512 1év garanciával, Független!
- Új Dell 16 Inspiron 5630 FHD+ IPS i5-1340P 4.6Ghz 12mag 16GB 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
- AMD Ryzen 5 5600X Dobozában
- MacBook Air M1 (13", 8/256 GB) Szép állapotban, dobozával, töltőjével!
- Lenovo legion 5 gamer RTX3060 tgp130w 32gb ddr4 , 1.5 terra m2 ssd
- Apple Macbook Pro 13 2020 - M1 - 8GB/256GB SSD - Touch Bar - 102 Ciklus - 99% Akku - Ezüst - MAGYAR
- www.LicencAruhaz.hu OLCSÓ & LEGÁLIS SZOFTVEREK 0-24 KÉZBESÍTÉSSEL - Windows - Office - ÖRÖK GARANCIA
- Samsung Galaxy A23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E540 - i5-4GEN I 8GB I 128SSD I DVDRW I 15,6" FHD I CAM I W10 I Garancia
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W docking station (3TR87AA)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest