- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- Hardvereket szállít a virtuális fuvaros
- VGA-t károsító ASUS deszkák: a gyártó kínai részlege komolyabban veszi a dolgot
- Helytakarékos rackmount NAS sziluettje bontakozott ki a QNAP felségvizein
- Nem túlspilázott Biostar alaplap jött Intel B860 chipsettel
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- HiMedia lejátszók
- Micro Four Thirds
- Apple notebookok
Új hozzászólás Aktív témák
-
ceia
őstag
Azért vigyázni kell az Inno3D-vel, mert olcsó megoldásokat szoktak alkalmazni és ennek megfelelően mind szolgáltatásban, mind élettartamban gyengébbek lehetnek a nevesebb gyártók vasainál. Mintha olvastam volna valahol, hogy a ventilátoraik folyamatosan egy fordulatszámon mennek. Tehát nem lepődnék meg, ha ennek nem is lenne idle módja. Régen a legrosszabb minőségű kártyákat csinálták, túl nagyot biztos nem változott ez a cég. De ha van valakinek, és mást tapasztalt, kérem cáfoljon meg. Nem véletlenül lehetnek a legolcsóbbak a 1050/Ti/1060 modelljeik.
Nekem úgy tűnik nem csupán lemásolta az Elsát, hanem alapvetően tényleg ugyanaz, minimális design változtatással. Közösek az alkatrészeik, vagy akár mindkettő ugyanott készülhet.[ Szerkesztve ]
it's more fun to compute
-
D013
aktív tag
Utoljáta a HD 4670-esem volt egyslotos. De szerettem azt a kártyát, 2009-ben vettem kb 37 ezer forintért. Vitt mindent 1024*768-ban a 15 colos CRT monitoromon.
-
Lacok
őstag
Több gyártó is előállhatna hasonló megoldással mert igény lenne rá.
"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"
-
jedis
senior tag
Áhhhh ! Jó kis 4850-esem ! Vékony volt mint egy penge . Igaz, este sötét szobában ő adta a hangulat világítást, mert vörösen izzott game közben .
[ Szerkesztve ]
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !
-
Redneck
nagyúr
-
cellpeti
nagyúr
létezik még Inno3D?
Tigris, tigris, csóvafény...
-
Qkackca
őstag
Remek, akkor ez talán kapható lesz az Eu-ban is, és nem 27 ezer yen lesz postával meg vámmal
Bár kicsit hosszú, 211 mm az Elsa verzió, szemre ugyanaz ez is.Az ASL féle low profile 1050Ti-ről nincs új infó?
http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'
-
Angel1981
veterán
De régen is volt már, amikor az egy slotos kártyák voltak a standardok, és a két slotosak a "szörnyek".
-
Chp
őstag
Dettó ugyanaz mint a mi Elsánk! Venném ha jönne!
-
Sonja
nagyúr
Ez tetszik, elfogadnám. Persze kérdéses a hangja, de idle elég halk lehet. 90%-ban ebben a módban működne.
Ui.: Igazából a GT 1030 jöhetne inkább.
[ Szerkesztve ]
Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingdom Come: Deliverance II teszt
- Asszociációs játék. :)
- Synology NAS
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Sony Xperia 10 VI - vajon miben bízhat?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- iPhone topik
- Azonnali notebookos kérdések órája
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest