Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mano7678

    csendes tag

    Sziasztok,

    ma kellemetlen meglepetésben részesített kedvenc Berrym. Este olyan 45% körül odatettem tölteni őfelségét, de reggelre (kb 8 óra töltési idő után) csak 62 % -ra töltött föl. Nem kicsit lepődtem meg a dolgon. Gyorsan ellenőriztem de mind a wifi mind a mobilnet kikapcsolva, szóval az nem meríthette töltés közben. (Bár jól belegondolva azért az csúnya lenne, hogy olyan ütembe merül a telcsi, hogy kevés lenne neki a folyamatos töltés.)

    Elkezdtem tovább nézegetni a dolgokat:
    - töltő kihúz / visszadug: töltés nuku de a telefon érzékeli, hogy töltőn van (gyári töltőt használok mindíg)
    - elő az asszony samsung töltőjét nézzük azzal. Eredmény ugyan az.
    - Telcsi kikapcs / bekapcs: eredmény ugyanaz.
    - Telcsi kikapcs, aksi ki. 10 perc múlva vissza az aksi. Bekapcs, majd gyári töltőre rá. Na végre elkezdte szépen tölteni.

    Sajnos ezek alapján nem igazán tudom, hogy mi okozhatta a problémámat, de remélem nem valami hardwares gond.

    Mivel nekem sikerült a T-nél egy független készüléket kifognom azóta folyamatosan motoszkál bennem a kérdés, hogy mi van akkor ha szervizbe kell küldeni a drágaságot. Vajon csere esetén is független készüléket fogok visszakapni?

    [ Szerkesztve ]

    DTek50, BlackBerry Z10, PlayBook 64 GB

Új hozzászólás Aktív témák