Hirdetés
-
PROHARDVER!
Lenovo P70-A téma összefoglaló
Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.
Új hozzászólás Aktív témák
-
borzosmorzi
tag
válasz
huuuba2 #15137 üzenetére
Először is, amíg nem engeded, hogy elkezdje, addig nem tudod meg, de majd akkor kiderül a méretéből is, ha 5.1-re frissít, akkor kb. 1GB-nyi a méret, ha csak 142-es KitKatra, akkor valószínűleg nagyon kicsi, mivel csak egy patch. Én 2015 novemberében frissítettem S134-ről, Lollipopra, akkor kiírta, hogy a frissítés minden adatot töröl, és utána milyen korábbi programok és funkciók fognak hiányozni (játékok, VibeUI, stb.). Ebben a fázisban még meggondolhatta az ember magát, tehát csak akkor lépett tovább, ha engedtem.
-
cool13
őstag
válasz
huuuba2 #15041 üzenetére
Kezd előlről. Leszeded fentről a 136-ot. Abban minden benne van. Driver, ROM, scatter. Ha driver ok, akkor hajrá. Elindítod a FT-t. Megnyílik. Mondja hogy scatter kell majd. Erre ok. Ezután a letöltött csomagban, az SW alatt találod a scattert. Betallózod mint már többször írva lett. Egy lila csík szalad végig alul. Ezzel betöltötte a cuccot. Átállítod Firmware Upgrade módba. A telefont újraindítás módba állítod, addig a pontig amikor is írja hogy biztos akarod. Megnyomod az FT-n a Zöld lefele nyilas Download gombot, majd a telón leokézod az újra indulást. Majd vársz egy nagy zöld pipára a képernyő közepén. Ezzel minden törlődik a telódról. Lehet újra belakni.
Ennek mennie kell. Már többször telepítettem, meg mások is. Ha mégsem akkor driver gond lehet csak. Szerintem.
Ha nem ment valamiért, akkor vidd el olyan helyre ahol meg tudják csinálni neked. -
borzosmorzi
tag
válasz
huuuba2 #15051 üzenetére
Ez így is van rendjén. A teljes rendszercsere, pl. firmware upgrade, az összes pipát feltételezi, nem nyúlhatsz hozzá, mert ahogy kiveszed az egyik pipát, máris csak részleges cseréd van, azaz átállsz download only módba. Ha csak recovery-t akarsz cserélni a meglévő rendszeren, akkor csak a recovery pont kell legyen kipipálva (mivel a rendszer minden más része változatlan marad), természetesen ekkor dowload only módban vagy. Remélem világos.
-
cool13
őstag
válasz
huuuba2 #15029 üzenetére
De jelzem hogy xar. Nem fog működni. Kipróbáltam. A scatter tartalmazza mit töltsön fel a telefonra az FT. Ezt ha megnyitod nincs benne semmi amit be akarna tölteni.
Jenkíz is próbálta már. Itt látszik hogy nem sikerült neki sem ezzel.
De úgy csináljátok ahogy akarjátok. Látom egy itteni leírások, segítségek nem jók.
-
Apollyon
Korrektor
válasz
huuuba2 #14439 üzenetére
Szia!
Igazából csak a windowsra való driver felrakás a bonyolultabb a leírásban is, onnan már ha felismeri a telót a rendszer, már nagyon egyszerű... Az 5.1 tényleg katasztrófa, én is sikítófrászt kaptam tőle, pedig kb. csak 3 percig volt a telefonon
Amúgy leírásban ott van, az 5.1-es AOSP-ot kell feltenni, és szintén az összefoglalóban megtalálható az S136-os verziójú 4.4-es rendszer is, ami neked kell. Már csak egy olyan valakit kell találni, aki felteszi neked...)
Telefonkönyvvel kapcsolatban, nincs import/export menü ott ahol a kontaktok vannak?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma Kínában jelent meg a gyártó újdonsága, melynek a kellemes specifikáció melletti legnagyobb vonzereje a 4000 mAh-s akkumulátor lehet.
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Okos Otthon / Smart Home
- Motoros topic
- Fotók, videók mobillal
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Aggódik az NVIDIA, mert egyre jobb AI terén a Huawei
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Megvan a következő Xperia pontos startdátuma
- Windows 10
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest