Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz tha_answer #24 üzenetére

    Olvasgass. Nem en vagyok a mentorod. Nalad valoszinuleg jobban kepben vagyok az autoiparral, mivel benne dolgozom es nem operator szinten. Az autoipar, meg nem egyenlo a belsoegesu motorokkal, csak neked megsugom, hiaba is probalsz elkalandozni az elotte levo megallapitasaidtol. A BMW mexikoban is gyartat, nem csak magyarorszagon, vagy eppen nemetorszagban. Te annyira el vagy tevedve a gyartasi technologiaval, mint akinek fogalma sincs semmirol, foleg az allapotok amelyek uralkodnak gyartasban. Ozonvizelotti modszerek a nalad nemet technologia, amibe biztos neha belekerul kinai muanyag. Joember leirtam olyan autokat, amirol az atlagembernek a minosi gyartas es a dragasaga jutna eszebe, mint a Mazerati Ghibli (M156) eseteben, mikozben vagy 6 eve kinai alkatreszekkel szerelik. Nincs kivetel a gyarban, ha Audirol,Mercedesrol,Volvorol,BMWrol, vagy akar Porscherol beszelunk legyen az sport turismo vagy sem. Gondolod szerinted a nemet vagy egyeb gyartok nem tudnak a kinai alkatreszekrol, mikozben egy millimeteres valtoztatasrol elteres engedely kell ? Na ennyire vagy te kepben a nemet autoipari technologiarol, amit a kitelepitett gyaraikban tan hirbol se ismernek.

    Ja meg ezt az idiotizmust is elfelejthetned, hogy kina semmit nem vesz, csak eladni akar.
    Gondolom a havi 200 milliard dollaros importatlag is erre utal. Legalabb ilyen baromsagokkal ne traktalnal masokat.

    [ Szerkesztve ]

  • hypno skate

    senior tag

    válasz tha_answer #24 üzenetére

    A golyóstoll 1938-as találmány - miért kellett volna azt a kínaiaknak lemásolni -, másrészt nem golyó a nagy cucc, hanem a tinta amivel fel van töltve.

    Az oroszok meg annyira jók sugárhajtóműben, hogy az új utasszállító gépük prototipusa
    Pratt & Whitney PW1000G hajtóművel repül...és a saját fejlesztésű hajtómű egyelőre nagyon nem akar akkora durranás lenni, mint Ivánék szeretnék. A Honeywell, a Thales, az Elbit system az UTC Aerospace, Goodrich és a Zodiac meg alígha az orosz technológiát lopja és licenszeli, hogy piacon maradjon.
    (Csak úgy mondom)

    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Új hozzászólás Aktív témák