Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • durkonorbi

    tag

    Rudi: légyszi a tesztbe tegyetek majd bele multimédiás részt (különböző kódolású videok!!!!!) :R :R :R

    Szerintem nagyon is pofás darab! Igen, lehet venni 100-120 körül "normális notit" de azért az nem ugyanaz .. rövid akkuidő, viszonylag nagy és nehéz ... aki kicsi, könnyű notit akart eddig vagy mélyen a zsbébe nyúlt és vett egy subnotit, vagy nem nyúlt annyira mélyen a zsebébe és vett egy általában idősebb és lassabb subnotit ... most végre a normális, alsó kategóriás új noti árában lehet kapni 10"-os subnoti méretű gépet ... szerintem nagyon is jól pozícionált a dolog!!! Elvégre aki ilyen kis gépet akar az mit csinál vele: NET, OFFICE, Multimédia (és itt nem HD-re gondok! :) ) ... Erre - persze majd a részletes tesztből kiderül - de szerintem tökéletesen elég lehet a 1,6GHz-es Atom .. Remélem a nagy akkuval sem túl drága a gép mert akkor igencsak versenyképes lesz!!! Et az egyik fő ereje, nem tudom miért nem alap az 5-6 órás akkuidő ... :F

    Én inkább a 10" alatti TFT-jű nettopokat tartom mellé lőtt 11-esnek :) .... ok, tudom, ár, meg minden, de akkor is: 10" az kell, hogy noti feelingje legyen, ne hordozható DVD lejátszó vagy nagyranőtt meneddzzserkalkujátor! :D ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák