Hirdetés
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen videókártyát?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Házimozi belépő szinten
- Ne már! Drágább lesz a GPU a memóriapánik miatt?
- Milyen monitort vegyek?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zefír
őstag
Sziasztok!
Már régóta nézegetem ezt az egész projectet, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, mit lehet ezen csinálni? Most ez hülye kérdés, de netezni, alap dolgokra használni mint pl mailezés, böngészés, youtube, zene,.
Mert gondolom egy szinten biztos elmegy ez az egész, és hasznlható, de vajon ad ez olyan folyamatosságot, és élvezhetőséget, hogy egy családi netezős gépnek berakjam? -
Zefír
őstag
válasz
Komplikato
#878
üzenetére
Nem igazán látom most a router, rp, és Nas közt az összefüggést,

Jó értem persze, RP+ router, amire háttértár rákötve, de ha azt nézed, most csak saccolok, 15k egy router, 13 az RP, 20k a külső, az már majdnem 50k.
Viszont pl ami most megjelent NAS synatech vagy mi, lehet h nem így írják, az 25k, + a hdd 20k az is 50 körül van, viszon a hálozaton való adat megosztáshoz jobb mint egy routerre kötött háttértár, persze felhazsnáló függő, van aki nem használná ki az ftp elérést meg ezeket.. annak elég a routeres.
Viszont ez már csak rá csatlakoztatható a médiacenterre, nem feltétlenül a része.
És a NAS-t is rá lehet kötni RP-re. Akkro viszont full luxus van, és 63k-d repült is![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Zefír
őstag
válasz
Komplikato
#866
üzenetére
Egy NAS-t akarok venni majd,

-
Zefír
őstag
Pont ezért jöttem ebbe a topikba !
Csodás
Belerakom az sd kártyát amin megy a médiacenternek a szoftvere, utána usb-n rákötöm a háttértárat amin vannak a filmek és ennyi volt?
Mert akkor amint kerül amagyar piacra is, veszek.Egyébként hogy mennek ezeken a linuxok? Néztem pár videót, hát nem nagyon alkalmas munkára. Pedig pont programozásra találták ki, vagy nem ?
Új hozzászólás Aktív témák
- HASZNÁLT Gamer Pc (videókártya nélkül)
- HP EliteDesk 800 35W G2 USDT i5-6500T/8GB/256GB/Win11Pro
- Kihasználatlan PC - Ryzen 5 2600X GTX1660 Ti TUF B450 PRO Gaming 16 GB RAM stbstb
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i3 12100F 16GB DDR4 512GB SSD RX 5600XT 6GB Zalman S2 Corsair 650W
- BESZÁMÍTÁS! MSI A620M R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RTX 3060TI 8GB Zalman Z1 Plus XFX 650W
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- Intel Core i5-9500 / i5-9500T / i7-8700 / i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
- JBL Quantum400 gamer fejhallgató
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3910, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 SUPER 8GB AeroCool Quantum Mesh 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


wassermann

