Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz _pda_ #13057 üzenetére

    Olajat max heti egyszer 1 csepp a szét szedett kés közepére. Jobban jársz ha veszel egy gyári tisztító aerosolt és két hetente takarítod vele. Nem szereti ha szerelgetve van.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

  • #86564352

    törölt tag

    válasz _pda_ #13057 üzenetére

    Üdv a klubban! :) 30 ezerért 9-es széria vágófejes jóvétel. Sok Amazon kommentet olvastam róla, jó hogy az Aldi behozta ezt az olcsó különkiadást.

    Teszteltem szárazon, aztán preshave-vel is. Jó eredményt hozott nyakamon is, ami nekem macerás. Már nem kell külön Gillette-tel igazítani nyakamon, nem hagyott ott szálakat.

    Tegnap vettem Nivea sensitive cool gélt is, majd kipróbálom azzal is, utána Nivea balzsam. Most el akarom hagyni az alkoholos preshave és aftershave arcszeszeket. Télen kikezdték a bőrömet. Kár, mert a preshave szinte felállítja a szálakat a borotvának és így nem kell többször átmenni ugyanazon a területen, főleg nyakon segít sokat.

    Pech a webshopos "élményed" nekem semmi gondom nem volt velük. Novemberben 40% kuponnal új fogkefét vettem tőlük az is spéci kiadás volt ami máshol nem volt. Hozták pár napon belül, regisztrálást is elvégeztem. Most a borotva blokkját is feltöltöttem a Philips fiókba a két év garanciához, ha elkeverném digitálisan is megvan. Kopp-kopp ne legyen rá szükség.

    "rendelés végén eldobja a fizetést" esetleg nem zavarnak be böngésző bővítmények, letiltott sütik? másik gépen is próbáltad?

    Tisztítás: elolvastam a manualt, én úgy vagyok vele havi egynél többször nem szívesen szedném szét teljesen. Minden második használat után csap alatt (langyos víz) megjáratom pár másodpercre, hetente befújom tisztító spray-vel. 2,5 évet minimum szeretnék kihozni a vágófejből heti négy borotválkozással.

    petipetya: ettől én is tartok vajon mennyire bírja a szétpattintgatást

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák