Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz SLYM #4679 üzenetére

    erről jut eszembem, van ez az irom man challenge. próbáltam lefordítgatni, de nem nagyon sikerült. annyit kihámoztam, hogy vagy freerollra jelentkezel, vagy valami másra. de, hogy, hogy lehet jelentkezni, vagy mi ez a medál vagy mi azt nemtom. tudnál erről valamit mondani?

    szerk: ja és meglett mégre a poker tracker, meg a poker ace hud. igaz a beállítások tuti, hogy nem jók még, meg ezen a kijelzésen is van mit alakítani, de jó lesz ez. csak kevés emberről van infóm. 441 eddig. és már volt olyan asztal ahol hasznát tudtam venni, mert már 30 leosztást nyomtam vele valamikor. meg jó amikor a végén a muck-olt kezet megmutatja, sőt vissza is lehet olvasni a full tilt visszanézőjében. csak az a bibi, hogy nekem, csak a showdown utáni muck-olt kezeket mutatja. ha mondjuk valaki hív és én mondjuk dobok a turn-ön már nem mutatja meg az ellen kezét. pedig az ilyen szitu többször áll fent. nektek is így van? ja és mégvalami. nem frissül nekem valamiért. a csókának akivel 30 kezet toltam eddig, nem nőtt a 30 amikor nyomott mégegy leosztást. csak amikor 35 lett neki. hogy lehet beállítani, hogy egyesével nőjjön, illetve frissüljön az érték?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák