Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esicyhun

    tag

    válasz daneel_hu #48653 üzenetére

    Nagyon nem mindegy milyen az oprendszer: nézek tv csatornákat is bőven, bár már lassan ebben a csoportban ezt le kell tagadni, meg szégyellni kell... A lényeg: nézek műholdas, a feleségem meg kábeles csatornákat. A műholdas és a kábeles lista közötti váltás alapból úgy működik, hogy LIST, majd sárga gomb, és forrást váltok. Ez kissé ugyebár hosszadalmas. Erre jön webOS talán 4.5-től a fejlesztés, hogy a távirányító 1-9-es gombjaihoz hozzá lehet rendelni kedvenc csatornákat, de még talán amúgy appokat is. Szóval: 4-es gomb a ZDF Info HD (műholdas csati), 7-es az RTL Klub. Ezeket a gombokat, ha hosszan nyomom bármilyen forrásról, appból, a TV a kiválasztott csatira vált. Nem kell bemenet választás, LIST gomb, stb. Én, mint felhasználó nagyon is szeretem az életemet megkönnyítő dolgokat, mint pl. ezt. Ez csak egy példa volt, sok ilyen van a webOS-ben. És a C8-on a rendszer még ráadásul gyors is. (Alap LCD modelleken nem az, ott a tetszetős megjelenés hátrány és lassít.) Mondjuk a pinky gombokat én is utálom, olyan, mintha Telekomos tévém lenne. :)

Új hozzászólás Aktív témák