Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz neduddki #2740 üzenetére

    ha megnézed, akkor bekerül a cache-be. onnan meg ki lehet válogatni... legalábbis én nem egy cuccost így mentettem le.

    hú, mi történt ma velem... nem véletlenül nem voltam aktív. bemegyek a melóhelyre, látom, a monitoron egy kedves hangvételű fenyegetőlevél, hogy szálljak ki a lombikokból, mert nem lehet dolgozni nélkülük. oké, nagyiramban elkezdek takarítgatni, a géppel nem is foglalkozok. a cucc nagyrészét felszabadítom, mondom akkor reggeli, ph. monitor bekapsz, egér mozgat... nem jön be semmi. mondom, minek kellett ezt kikapcsolni, nem véletlen megy állandóan. bekapcs, 2 pitty, kiírja, hogy alert, meghogy az előző leállás túlmelegedés miatt volt, f1 a folytatás. f1, win normál módú indítása... gép kikapcsol. újra bekapcs, ugyan ez. hardvesreseket felcsörgöm 8.01-kor, adatokat felveszik. délután fél2-kor jön is csávóka, nézi, hiba marad. gép szétkap, nézi, ventik mennek, semmi nem akad. hiba marad. gondolkodik... lehet, hogy a win adta fel? de ennyire? ezt a lehetőséget még én is elvetem, még 8 nap uptime után is. aztán beugrik neki valami. megnézi a kondikat a proc körül: legalább 2 púpos... ebből alaplapcsere lesz, lehet, hogy már holnap. és akkor megint boldogítalak benneteket, remélem :D

Aktív témák