Hirdetés
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
konyi79
addikt
válasz
sulaco79 #10536 üzenetére
Bocs, nem célom volt vele bántani, bár lehet tényleg keményen válaszoltam.
A B950 Sandy proci, és noha valóban megeheti a chipset az Ivy-s procikat, de ez nagyon ingoványos terület.
Mivel natív így nem jött ki gép, a driverekkel baj lehet, főleg ott van kockázatnak az Optimus, vajon lekezeli-e? Ha igen mennyit profitál abból a 10%-al erősebb IGP-ből? Az eredeti mérések ráadásul már régiek, ami óta az intel tuti nem frissített drivert (mert nagyon rég leszarja az ivy-t), míg az nvidia driverei lehet hoztak is azóta a -10%-ból.
Bár igazából az egész okoskodás teljesen felesleges, mert ha a játszhatóság nincs meg valamivel, az a 10% kevés lesz meglegyen. Ismétlem: HA működik.
Szóval az egészért messze nem éri meg bármiféle költségbe vernie magát, sosem lesz gémer gép. Kicsit se.A link gomb meg tényleg ott van
(#10534) Thunderzolee
Pedig esélyes, működjön rendessen. Toshiba A200-ban pl, amiből annak idején elég sok jött ki T23xx Pentium Dual Core procival, mindben alacsonyabb volt a proci FSB miatt a memória órajel is (533MHz). Proci upgrade után, T7xxx C2D procival a magasabb FSB miatt ment rendesen a memória is 667 MHz-el. És a proci teljesítmény növekedés melletti memória gyorsulás miatt már jelentős volt az érezhető különbség. Arra kellett csak vigyázni, 533MHz-et lehet upgradelni 667MHz-re, de 800MHz-es viszont nem megy bennük.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- iPhone topik
- Gitáros topic
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Kuponkunyeráló
- Posta, csomagküldés
- Nem tud dönteni az iFold a titán és az alumínium között
- Diablo IV
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Lenovo Quectel EM05-G FRU szám: 5W10V25829 DELL WWAN DW5825e-eSIM WWAN modemek
- HP USB-C G5 Dokkoló (5TW10AA ABB) Új
- Eladó tápegység (ADP-120VH D) NUC-hoz és laptopokhoz. (több darab)
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- REFURBISHED - DELL Performance Dock WD19DCS (210-AZBN)
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T460 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3452
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP EliteBook Folio 1040 G2 - i5-G5 I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest