Hirdetés

Aktív témák

  • JC

    tag

    Nekem már több Nokia telefonom is volt (5110, 3210, 3310, 3330, 5210 3510).
    A telefonokat mindig újonnan szereztem, és általában 1 évig voltak meg.
    Meghibásodni egyedül a 3330-es hibásodott meg, hanghívásnál lefagyott ''Hangrendszerhiba üzenettel'' + hangmintát sem tudtam tárolni.
    A szervízben elküldték Pestre ott újabb verziójú szoftvert töltöttek rá, ezek után semmi baja nem volt.
    Több ismerőssel és szervízes sráccal is beszélgettem a Nokiákról, ők is az egyik legjobbnak tartják a telefonokat, de az a baj hogy a mai piacon csak úgy tudnak a topon maradni ha állandóan fejlesztenek emiatt a telefonok mind fizikailag (hardver) és mind a szoftver miatt nem mindig a legtökéletesebbek. Egy adott típusnál mindig várni kell mind a kiépítést mind a szoftvert tökéletesitik. Az egyik szervízes srác szerint az 5110 és 6110 típusok a legjobb konstrukciók.
    Az 5210 típussal nekem nem volt problémám, csak a tokjával a gombokról és a kijelző meletti területről könnyen kopik a festék, és nem a legesztétikusabb látvány.
    Én szeretem a Nokiát több telefon is volt már a kezemben Panasonic, Siemens, Erikson, Alcatel de ennek a kezelése tűnt a legkönnyebbnek de lehet csak azért mert nekem Nokiáim voltak, a többi menü rendszerével nem voltam megelégedve.

Aktív témák