Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Teka007 #2193 üzenetére

    Szia.
    Klasszikus coop vagy multi az nincs a játékban.Mindent magadnak csinálsz vagy Ő saját magának,így a közös haladás/fejlődés felejtős.
    Egy dolog van amit tudtok közösen csinálni és az csak az Anomália küldetései.
    Ha a beállítások, hálózat részbe lépsz akkor ott beallithatsz pár dolgot.Pl fontos ,h a pvp-t kapcsold ki!Majd engedélyezd,h masok lássanak a bolygón, lássák az űrhajód és anyahajód(majd ha lesz) vagy használhassa pl a finomitòid. Plusz adj jogot a baràtodnak,h èpithessen vagy törölhessen dolgokat a bázisodon.(Fontos, h ezen dolgok mentesenkent működnek, tehát minden mentesnel ezt külön meg kell tenni! )

    Ha új vagy akkor Én a helyedben nekiallnek a jelenlegi expedíciónak, h tanitson picit a játék.Plusz könnyebben hozzajuthatsz így dolgokhoz.pl portalkövek.
    Az expedíciós mentèst csak expedíciós mentés látja! Viszont befejezve normal lesz belole és folytathatod akar ezt is tovabb es láthatja mindenki a permadeath-et kivéve.Ez teljesen külön van mindtol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák