Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz drachoHUN #51 üzenetére

    Nemtom mire gondolsz, szerintem bármikor meglehet csinálni az Emil-es dolgot. Sőt, eleve akkor érdemes igazából, mert akkor vagy elég magas szinten hozzá hogy túléld.

    SPOILER!!!

    Konkrétan az Emil bossharcokra gondolok. El kell menni hozzá, ellopni a maszkját. Utána kimenni megkeresni a felszínen, beszélni vele, ahol megjegyzi, hogy valaki volt hozzá és meglopta. Na ezután vissza kell menni hozzá, megint meglopni (ezúttal egy olyan csak 9S-szel nyitható láda lesz ott ami korábban nem volt), kiféle menet nyakon csíp, és akkor van egy bossharc. Asszem 85-ös vagy milyen szintű itt Emil, szóval eleve Route C körül érdemes ilyesmibe belefogni.

    Ezután ha minden fegyvert felfejlesztettél a maximumra, akkor még bead a játék egy felderítetlen mellékküldetést. Az elhagyatott plázában lehet majd megtalálni Emil-t, ott lehet felvenni a küldetést tőle, ami egy újabb Emil bossharc, a legnehezebb része a játéknak, Emil klónok ellen, mindegyik lvl99-es...

    SPOILER VÉGE

    "Hackelés is könnyebb? Basszus Route C-ben volt egy nehéz hack, vagy 15-ször nekifutottam. Ott megpróbáltam easy-re rakni, de nekem nem tűnt könnyebbnek"

    Pedig SOKKAL könnyebb. Szerintem valamit akkor elcsesztél és ténylegesen nem raktad easy-be, vagy nemtom. Easy-n a játék berak a memóriádba vagy 5-6 olyan chip-et amit csak ekkor lehet használni. Esetleg az lehet, hogy korábban ezeket a chip-eket eladtad, így nem volt mivel a játéknak könnyíteni a szituáción. Ha jól vettem észre, az ellenfelek életereje/sebzése stb nem változik, te magad változol ezeken a chip-eken keresztül és így lesz sokkal könnyebb a játék. Szal ha a chip-készletedben nem történt változás amikor easy-re raktad, akkor lehet emiatt nem érezted könnyebbnek.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák