Hirdetés
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen processzort vegyek?
- Hobby elektronika
- Házimozi haladó szinten
- DUNE médialejátszók topicja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sinesol
veterán
Hagyjuk mar ezt az unalmas fanboy szoveget, egy kalap sz.r lett a jatek… fél év alatt steamen 97%~ot vesztett a jatekosbazisabol, ennél többet nem is kell mondani.
Az meg külön cringe, hogy az elmult evek legnagyobb technikai elorelepese neked egy kis csillám, csak mert az AMD kártyai csak a botegyszerű raszterben mutatnak valamit. Az a “fos” 4080 meg kb. elérhetetlen ürtechnika az AMD szamara.
-
csak nem bírom ki...
7900xt Pixel Rate 459.6 GPixel/s / Texture Rate 804.4 GTexel/s
rtx4080 Pixel Rate 280.6 GPixel/s / Texture Rate 761.5 GTexel/sde ahogy mondtam, nyugi, az nv-nek van elég pénze mindenhova venni egy kis csillámot, hogy jó szarul fusson a játék (dlss nélkül), az amd részesedése így töretlenül zuhan, míg végül talán teljesülnek a vágyaid és egyszereplőssé válik a piac
akkor végre költhetsz majd a mostani félmillánál is többet egy fos "4080-ra" .....
-
Robitrix
senior tag
Mivel a konzolokban eleve RDNA 2-es radon grafika van beépítve. Így az azokra készített játékokban nyílván igyekeznek arra optimalizálni a grafikát.
Aztán mivel rengeteg konzol játéknak készítenek PC változatot logikus módon sok játékban jól fog futni majd Radeon grafikán.
Fordítva rosszabb a helyzet, mikor egy PC-s játék megy át konzolra. Például a CP 2077, ami alapvetően PC-re készült és csináltak hozzá konzolos verziót eleinte rengeteg gond volt vele. Egy időben le is állították a konzolos verzió értékesítését, annyi volt az elégedetlenség. Ma nem tudom hogy megy a CP 2077 konzolon.... -
DudeHUN
senior tag
Vaaagy mivel konzol volt az alap és kaptak AMD segítséget is a saját motorjuknak inkább az RDNA fekszik jobban.
Nem véletlenül néz ki nagyon sávszél igényesnek a játék a központi memória részéről is. Kvázi olyan arányban gyorsul, amennyivel gyorsabb RAM van a gépben (ofc ha a proci és GPU is elég érős hozzá). -
djbb534
tag
Egy 7900XT-n jobban fut a game mint egy 4080-as karin : )
-
M.T.
senior tag
Nálam állandoan bekapcsol a dinamikus felbontás az fsr hoz és igy bizonyos helyeken azonnal kifagy . (pl átmegyek 1 ajtón).
-
Yutani
nagyúr
-
mármint pécén?
konzolon (xsx) 1440p->2160p skálázás történik, az kevesebbnek tünik mint 75%... egészen pontosan 66.6%
tehát a standard quality mód. érdekes, h az erősen fsr-kritikus DigitalFoundry videoban említik, hogy nem igazán van artifact gond, amit a 75% jobban megmagyarázna........ (mert amugy erre az FSR hajlamos, még 67% kvali mellett is)
Új hozzászólás Aktív témák
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3025
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3029, 90% Akkumulátor
- Akció! Sérült! Corsair Icue 5000X RGB Számítógépház! Olvass leírást!
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest