- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Házimozi belépő szinten
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Még sokáig drágák maradnak – sőt, tovább drágulnak – az SSD-k
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Milyen monitort vegyek?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
Új hozzászólás Aktív témák
-
bpx
őstag
néhány kocsit, tovább lehet fejleszteni átépítéssel azután is, ha már minden upgrade-et megvettek rá (csak akkor jelenik meg a lehetőség - azt meg, hogy melyik kocsik ilyenek, egy W betű jelöli)
tier4-ben vannak olyan versenyek, ahol kimondottan ilyen átépített autókkal kell menni
-
rocket
nagyúr
Szia!
Itt a tapasztalatom, fagyas nalam nincs, es nem volt 1.1 patchhel se XP/Win7 alatt.Sokkal gyorsabb lett a jatek, minimum fps is joval magasabb, de mielott meg valaki dicseri kezdene az EA-ot, inkabb menjenek a fenebe, nem 2 es fel honappal megjelenes utan, hanem megjelenes napjatol kellett volna ilyen teljesitmenyu legyen a jatek AMD kartyakon.
Nezd meg felment-e valoban az 1.2-es patch, ha a gyari fileok modositva vannak kulsoleg (tehat jatekon kivul, pl. auto skin, iranyitas beallitasok stb.) akkor nem fog felmenni a patch, ilyenkor ujra kell installalni a jatekot, es ugy felrakni a patcheket.
-
athomi
veterán
Biztos tudnak driverrel javítani, de csodát nem kell várni, ha a játék engine kaki.
(#1050) jagada: Nagyszerű, csak kár hogy ez senkinek nem mond semmit. Van akinek a 15-20 FPS is jó, az átlagnak azonban játszhatatlan.
-
Daffni2
addikt
Mitől olyan egyértelmű?
A FRAPS méréssel mutatott fps miatt?
Eleve röhelyes, egy Nv8800-ast egy ATI 4890-nel összehasonlítani, és még nagyobb fps is kiad, vicces.
Ahogyan az is,hogy az a processzor a büdös életben nem hajtja ki a 4890-est.Szerintem itt és most le kell zárni a gyerekes ATI-Nvídia vitákat.
Új hozzászólás Aktív témák
- LAST MINUTE KARÁCSONY! 2 egyforma i7 GAMER GÉP! Ingyenes SOS kiszállítás (Bp.) !!!
- Asus ROG Zephyrus G16 Intel Core Ultra 9 185H/RTX 4060/16GB DDR5/1TB SSD eladó NÁLAM A LEGOLCSÓBBAN!
- MacBook Pro M1 13 inch 8/512GB magyar bill nálam a legolcsóbban
- Fujitsu 27" B27-8 TE Full HD 1920x1080 hófehér monitor állítható magasság, PIVOT, HDMI számla + gar
- AMD Ryzen 5 Félkonfig eladó!
- Magyar Logitech G915 Billentyűzet lehet +33.000.- Ft ból
- Macbook Pro 2019 Laptop A2141 i9
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5500 16GB DDR4 250GB SSD 120GB SSD RX 580 4GB Zalman T3 Plus 400W
- LG 27MR400 - 27" IPS LED - 1920x1080 FHD - 100hz 5ms - AMD FreeSync - Villódzásmentes
- iKing - Apple iPhone 15 Pro Natural Titanium ProMotion 120 Hz, A17 Pro, USB-C 128 GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi







