Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Prien #7766 üzenetére

    Priem ez az egész már egy kabaré.:D Én már megtanultam türelmesnek lenni. Már nem is idegeskedem a dolgon...annyira.:D Most pl egy Desire HD-t szerettem volna venni magánszemélytől, mert megtetszett, és mert nem akartam szolgáltatóhűséget. Napokig tököltem a dolgon, végül x nap után írtam az eladónak, hogy akkor hétvégén fussunk össze. Erre ma felhív engem, amúgy egy tök korrekt ember, hogy egy ismerőse megvette tőle, és azért adta el neki, mert én nem mondtam 100%-ra, hogy kell. Anno, mikor LG 2X-et akartam venni, akkoris is mindig közbejött valami, de végülis nem bántam meg, hogy a 2X-et nem tudtam megvenni, most azért káromkodnék rendesen. Szóval a DHD kapcsán is így fogtam fel a dolgot, szóval mostmár tényleg SGS2 lesz a vége, ennyi hosszú hónap után. Csupa jót olvasok róla, úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér. Ugye a puding próbája az evés, na hát ez egy drága puding lesz.:D

    Egyébként csak félig meddig írtatok választ a kérdésemre.:D Szóval, ha én online rendelek egy telefont, ott ugye el kell fogadni a feltételeket, stb...mikor kihozza futár, akkor még alá kell írni valamilyen szerződést vagy csak az átvételi lapot?

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák