- Megerősíti a platformfüggetlen sugárkövetéses tesztjét a 3DMark
- A Seenda ollós klaviatúrája a Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard nyomdokain jár
- Gamescom 2025: Itt a legújabb Gaming NUC
- Cicomától mentes Palit GeForce RTX 5060 a kevésbé tágas gépházak gazdáinak
- Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- OLED TV topic
- Steam Deck
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- HiMedia lejátszók
- Apple iPad 11” (A16, 2025) - a táblagépek vanília fagylaltja
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
mindent meg lehet oldani, csak akarni kell
a corsair bőven alkalmas a célra, a legkisebb méret amit erre alkalmasnak tartok a tt core v1 szerintem a piacon. mégcsak vízhűtés sem kell, csak megfelelő komponensek.
vga-ból csak a gyárilag csendesek jöhetnek szóba ha nem akarsz vizezni. az aftermarket hűtők vagy nem csendesebbek vagy nem férnek be 2 slotos házba ventikkel együtt.
alaplapból az új asrockokon kívül szinte csak a prémium lapok jók. csak ezeken van elég messze a pci-e slottól a procifoglalat, hogy nagy hűtőt szerelj a procira. a corsairbe például egy mugen vagy egy ninja is befér, a core v1-be egy ninja mini biztosan. ezek a hűtők megfelelő házszellőzéssel akár csúcsprocikat is lehűtenek, csak komoly terhelésnél kell zajra számítani.
a himurot konkrétan nem ismerem, más gyártó másik termékét próbáltam, szerintem túl meleg benne a vinyó. kerettől függően egy 120/128-as vagy 240/256- os ssd, ha nem elég akkor egy 500-as vagy terás notivinyó mellé az adatoknak, esetleg a játékoknak.így olyan konfigot lehet építeni, ami csak nagyon érzékeny lelkeket zavar. ha nem találsz elég csendes vga-t akkor egy alap (nem kompakt!) víz a megoldás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Akció! Paidashu 10600MAH / 20700MAH Powerbank olcsón!
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i5-G6 I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciáva
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest