Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz rbalint88 #14064 üzenetére

    LR1106-ot itthon jelenleg sehol. Leginkább a gyártótól rendelheted közvetlen. Realan termékek hivatalosan nem kaphatóak idehaza, de az adapter.hu-n akad néhány ház és paneltáp 'Vialan' néven, ami valójában Realan, ezért is vetettem fel, hogy beszélni kéne velük, hátha mutatnak hajlandóságot a kínálat - néhány, a topiklakók számára kívánatos termékkel való - bővítésére.
    Illetve Dell DA-2 + LR1106 kombináció inkompatibilitása okán elvileg lesz 2db eladó LR1106, csak nekem még nem sikerült teljesen rászánnom magam :), a másik srác nevében meg nem tudok nyilatkozni.

    (#14068) Mercutio_: "Kérdés, hogy miylen tápot tudsz beletenni ami elbír egy Llano konfigot? :U"

    Pl.:
    - 65W TDP APU + alaplap/memória + néhány 2.5"-es meghajtó + 1-2db 3.5"-es HDD kombinációhoz elegendő a picoPSU-150-XT/160-XT 12V-on 8A-e (96W). Az LR1106 10A-e (120W) meg pláne, egy legalább 120W-os, de inkább 150W-os AC adapterrel.
    - 100W TDP APU + alaplap/memória + 2.5"-es meghajtók (SSD és HDD is) kombinációhoz elegendő az LR1106 + 150W AC adapter (Talán még 1db 3.5"-es HDD is beleférhet, de nem biztos, hogy érdemes annyira kicentizni)
    - 35W TDP CPU + alaplap/memória + HD7750 (55W) + 2.5"-es meghajtók (SSD és HDD is) kombinációhoz elegendő a picoPSU-150-XT/160-XT + 120W AC adapter
    - 35W TDP CPU + alaplap/memória + HD7750 (55W) + 2.5"-es meghajtók + 1(-2) 3.5"-es HDD kombinációhoz elegendő az LR1106 + min. 120W, de inkább 150W AC adapter

    Illetve ott van még a pico-, paneltáp 12V-os ágának kikerülése picoPSU + Dell DA-2 AC adapter segítségével (Eredetileg LR1106 + DA-2-vel szerettem volna). Ez esetben a második 12V-os vezeték közvetlen az alaplap P4-es csatijára megy, illetve ha 75W-nál többet fogyaszt a VGA, akkor annak kiegészítő tápcsatlakozójára meg a harmadik.

    (#14070) Immy: Az alaplapod egyedi, nem szabványos. A mini-ITX más méret és a furatok is máshol vannak. Persze ettől még berakhatod valami szabványos kuckóba, ha hozzáigazítod az alaplapodhoz házilag.

    (#14076) Mercutio_: "...már kezdtem reménykedni, hogy emberi árban lehet találni olyan tápot, ami elbír az FM1/2 rendszerrrel."
    Van egyszer a picoPSU-160-XT + 192W Adapter Power Kit - [link] - De az szállítási költséggel és áfával drága.
    Illetve Realan-tól az LR1106 mellé lehet AC adaptert is kérni, az olcsóbb. Pontos árat hirtelen csak a paneltápra tudok, az cakk-pakk 8e Ft-ért jött házhoz (4db-ot rendelve).

    (#14078) tlac: "mire tippeltek, mi lehet a gond?"
    Nagy valószínűséggel az LR1106 nem ad megfelelő 'power good' jelet az alaplapnak a Dell DA-2-vel párosítva. Ezeket olvasd át: [link]

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák