Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lesliegold

    tag

    Sziasztok! Elolvasván jó néhány hozzászólásotok, megvettem az első munltifunkciós lézer nyomtatóm. A voksom a Samu scx-3205 volt. 2 nap tesztelés után (rögtön 50 oldalt fénymásolni kellett) a tapasztalatom nem rossz, mivel gyors, csendes, egyszerű kezelhetőségű, pillanatok alatt fénymásol viszont mint idáig HP felhasználó az alábbi kéréseimre nem találtam választ:

    - Eco nyomtatás (Azt hittem ez azt jelenti, hogy a gyárilag kiválasztható normál és extra nyomtatási minőségen túl ez lenne egy vázlat szintű (alacsonyabb minőség=mégfejtéktakarékosabb üzem) Ezzel szemben azt látom, hogy az ECO módnál is sima normál nyomtatási minőség van, csak pl lekicsinyítve 1 oldalra nyomtat 2-t...
    - Az istennek sem találom meg a nyomtatási dbszámot számolót. Egyedül a toner körül-belüli töltöttségét mutatja egy fekete csík a kiegészítő programban, de ez nem ugyanaz, én tudni szeretném, hogy pl eddig 52 oldalt nyomatattam, vagy 150-et...
    - Utolsó kérdésem az lenne, hogy mivel a toner még nagyon drága hozzá, mik a lehetőségek? Volt egy hsz, hogy ha régi a verzió megy utángyártottal is...Na ezt segítsetek beazonosítani, hogy ne akkor derüljön ki, mikor megvettem és nem megy vele...Köszi előre is a segítséget!

    Szerk: Valaki tud linket, ha esetleg magamnak szeretném tölteni, a tonert hogy tanulhatom meg?

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi 3

Új hozzászólás Aktív témák