Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz c41r0^ #96340 üzenetére

    Lamzu Atlantis V1 31k-ért nem jó? [link] a mini sztem kicsi ekkora kézmérethez.

  • c41r0^

    őstag

    válasz c41r0^ #96340 üzenetére

    Megjött az OG V2 4K, zseniális az egér, nem tudok belekötni, fw frissítés megvolt (egér v1.2 fw-el érkezett, az up-to-date, a 4K receivert viszont upgradelte v1.27 fw-re a v1.0.0.4 driver). Egyetlen hátránya a kicsit suta software, de igazából ez elhanyagolható. De legalább jól profilozható, így beállítottam egy profile-t game-re (4K polling rate, Key response time: 0 ms, 1 db. DPI stage: 1200, motion sync ON) és egy másikat minden egyébre (1K polling rate, LP mode (így energiatakarékosabb wirelessben), Key response time: 0 ms, 2 db. DPI stage: 1200 és 1600, motion sync ON). A profilok között kb. 5 mp alatt vált át. 4 db. profile állítható be amúgy.

    Endgame Gear XM1r glossy után is nagy szintlépés. A fogása sokkal kényelmesebb - hiába szinte teljesen egyazon méretekkel rendelkezik azzal - sokkal kevésbé tepsi és széles a hátulja, és ez keskenyebb alul, ahol ráfogok hüvelyk- és kisujjal. Meg most érezni azért, hogy hiába rohadt jó a kábele az XM1r-nek, azért a wireless más kategória itt...

    méret: tényleg kicsi lett volna nekem a Mini 4K, örülök, hogy aztán a normál méretű mellett döntöttem

    coating: meglepően jó, jól tapad, remélhetőleg lassan fog lekopni :)

    kattok mind rendben, oldalt nem recseg az egér háza ha megnyomjuk két oldalról, masszív, tökéletes minőségű példányt kaptam

    Az 1K és 4K polling rate között a mouse accel (igen, én Win-ben bekapcsolom) miatt változik érzetre a gyorsulás, viszont CS2-ben már nem, érdekes. Egyazon beállításokkal - 1200 DPI, CS2 sens 1.0 = 1200 eDPI - ugyanolyan a játékban 4K polling rate-el a mouse acceleration CS2-ben, mint az Endgame Gear Xm1r -el volt 1K-n. A motion sync-et bekapcsoltam, nem érzek miatta input lagot (ha van is, max. +1ms, ahogy olvastam).

    Ha ezzel valamit nem lövök meg, az nem az egér hibája lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák