Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Synthwave #82180 üzenetére

    Egyelőre megnézem ezt a hármat, a Rival 3 amúgyis olyan forma, mint a Hati és nálam már a 15e Ft is abszolút felső határ egy egérre.

    Egyébként tudja vki hol lehet kapni egértalpakat külön? Deathadder 3.5G-re lehet vennék, meg majd talán az új egérre is, majd meglátom. Köszi.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Synthwave #82180 üzenetére

    Elkezdtem tesztelgetni az egereket.
    Az Aorus M2 csalódás, na nincs semmi baja, csak éppenséggel ez totál ugyanolyan érzésre/fogásra, mint a 10+ éves Logitech M-BJ69-em, nekem keskeny, ~55mm fogásnál, és most rájöttem, hogy a hüvelykujjam enyhén, a kisujjam pedig igencsak ettől a tojás formától fáj/görcsöl. Azt hittem szélesebb lesz. Ráadásul jobb oldalon is vannak oldalsó gombok, volt
    pár szitu amikor baromira zavart.
    Elkezdtem használni a Pulsefire Core-t, ez egy totál más világ, azonnal ráállt a kezemre és baromi kényelmes. A HyperX szoftvere viszont kakkancs, és ennek az egérnek ami nálam van sztem gyári hibája van, a jobb egérgombot ha a középponttól kicsit lejjebb nyomom meg akkor van egy kattogós hangú pre-travelja, de a gombnyomás nem regisztrálódik csak ha teljesen lenyomom. Mondjuk annyira nem vészes, mert nem szoktam ott nyomogatni az egeret. Egyébként a gombok elég hangosak, a görgő viszont sokkal jobb, mint a DA35-ön.
    Holnap majd kipróbálom a Rival 3-at is.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Synthwave #82180 üzenetére

    Kipróbáltam a Rival 3-at is. Ez a kis kísérletezgetés jó ötlet volt, mert most már tudom, hogy milyen egér kéne.
    A Rival 3 ha fentről lefelé megyünk akkor egészen addig tökéletes, amíg a segge el nem kezd kiszélesedni (mint a gamer egerek 90%-ának, a te Hatidnak is). Ott felül nagyon jó volt a fogás szélesség, az egér tapintása is jobb mint a HyperX-nek, az hogy az egérgombok alacsonyabban vannak is tetszett, a klikkek/gombok is jobbak, az oldalsó gombok is jobbak (bár rájöttem, hogy szinte sosem használom őket játékban). A HyperX kábele sztem jobb, de ettől függetlenül a Rival 3 legalább egy ligával fentebb versenyez érzetre/minőségre, pedig csak 1-2 ezer Ft a különbség. Az RGB is nagyon fasza a Rivalon, bár én úgyis kikapcsolnám, szóval nálam ez nem lényeg.

    Viszont a segge, az baromira nem tetszik. A gyűrűs és a kisujjam fáj azzal a fogással (játék közben) ahogy én használom, viszont a HyperX-en nincs kiszélesedés és ez az a nagy különbség, ami miatt a HyperX-et veszem meg. A HyperX a fenekénél 60 mm széles, a Rival pedig 66 mm, ennyi a különbség első blikkre, de a lényeg inkább az, hogy az egér széle szinte egyenes végig.

    Néztem, hogy milyen opcióim vannak még, és a ROG Strix Impact II lenne még jó duplaáron, esetleg a G Pro Wireless még drágábban (de ez még hosszabb is). Úgyhogy maradok a HyperX-nél. Ha az a kis bekeretezett rész nem lenne akkor jó lenne, az az a pár mm ami a különbséget adja (a képen szereplő egerek nem méretarányosak, ha mégis, akkor az a véletlen műve :D ).

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák