Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    válasz Zaied #81940 üzenetére

    okés, megrendeltem, rival 3-at köszi :)

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

  • failed

    tag

    válasz Zaied #81940 üzenetére

    meg is van a rival 3, ma ki is próbáltam. kényelmesnek tűnik, úgy érzem az előre-hátra gombok és a szenzor is(!) jó helyen vannak. hangja kicsit mélyebb, mint az mx518é. görgője átlagos, de pontos és jól kattintható. kb ~20 grammal könnyebb, mint az 518, de nekem ez nem nagyon tűnt fel, nem emelgetem szerintem annyit. vagy már csak fel sem tűnik... nem recseg, nem ropog, masszív darabnak tűnik. QcK+-on hozta a megszokott "csúszást". Mivel sokkal-sokkal nagyobb felületű rajta a tappancs, mint az 518-on, féltem hogy kicsit jobban fog "tapadni", de nem.

    hátrányként azt kiemelném - és ha nem hülyék, akkor ezen változtatni is fognak -, hogy ss engine-ben a világításnál nem lehet állítani a fény erősségét.

    vagyis van rá mód: az RGB kódnál nagyon alacsony értékeket adsz meg. Nekem úgy halványkék most, hogy
    R:0
    G:1
    B:2

    Amúgy vakító a fénye. Mondom ezt úgy, hogy kislámpánál ülök, sose teljes sötétségben.
    szerk.: nem vagyok nagy rgb mágus, de nekem amúgy kicsit úgy tűnt, hogy nem igazán elhet keverni a színeket. van mondjuk piros, aztán elhúzod egy kicsit a "világosabb" irányba, és máris fehéret kapsz. ugyanez a többi színnel is. olyan, mintha rosszul lenne beskálázva. kicsit teszel bele a 3. színből is, és máris fehéret kapsz, valamilyen árnyalattal.

    Nem sikerült felvennem telefonnal, majd még dolgozok rajta... de a "Breath" funkciónál nem egyenletes az elhalványodás. Valahol félutón elkezd villogni, mint egy kiégő neoncső és "pislákol". ez elég kiábrándító.

    összességében jó cuccnak tűnik, de ez a bazári rész elég ótvarfosh lett.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák